1. Trwają nabożeństwa majowe. Majówki odprawiamy zawsze po Mszy o 18.00. Zapraszamy.
  2. We wtorek nowenna do św. Antoniego a we środę do MB Nieustającej Pomocy. Te nabożeństwa połączone są z majówką.
  3. W czwartek o 18.00 Msza na rozpoczęcie Nabożeństw Fatimskich. Po niej Różaniec fatimski połączony z majówką. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. W zakrystii można składać intencje zbiorcze na nabożeństwa fatimskie. Po nabożeństwie adoracja NS prowadzona przez Panie.
  4. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża Misyjna p. Danuty Gawlik.
  5. W przyszła niedzielę o 11.00 Msza święta dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Na Mszy odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego.
  6. We wtorek 20 kwietnia, wskutek pożaru stracił swój dom Pan Marek i jego chora Mama, mieszkańcy Grabówek. Od kilkunastu dni, trwa akcja odbudowy i uzdatniania domu do zamieszkania. Dzisiaj Rada Duszpasterska i Strażacy OSP Wieliczka Krzyszkowice przeprowadzają zbiórkę do puszek na rzecz wsparcia tej dotkniętej tragedią rodziny. W imieniu poszkodowanej rodziny prosimy o wsparcie.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.