1. Rozpoczęliśmy nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je zawsze po Mszy o 18.00. We wtorek nowenna do św. Antoniego a we środę do MB Nieustającej Pomocy. 
  2. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za organizację Uroczystości Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem osób zaangażowanych w przygotowanie ołtarzy. Bóg zapłać! Dziękujemy również za złożone ofiary na kwiaty zdobiące ołtarze oraz na potrzeby Parafii. Od organizatorów pierwszego ołtarza – oś. Szymanowskiego 2500 zł, od drugiego ołtarza na ul. Krzyszkowickiej 1060 zł, od czwartego ołtarza przy kościele 2500 zł, od organizujących dekorację kościoła 780 zł. W intencji organizatorów ołtarzy i ofiarodawców będziemy modlić się na tegorocznych nabożeństwach fatimskich i nowennach. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy o godzinie 18.00. Dzisiaj (w niedzielę po Mszy o 11.00). Bardzo serdecznie zapraszamy również dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. W czwartek, na zakończenie Oktawy indywidualne błogosławieństwo NS dla dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi. Po zakończeniu nabożeństwa adoracja N.S. prowadzona przez kobiety.
  4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o 7.00 i 18.00.
  5. W sobotę, 12 czerwca rocznica pierwszej Komunii dzieci klas IV. O godzinie 9.00 klasy IV A-C a o 11.00 klasy IV D-E. Spowiedź przed rocznicą dla dzieci i rodziców w piątek od godziny 16.30.
  6. W przyszła niedzielę, 13 czerwca o 18.00 nabożeństwo fatimskie. Msza św. połączona z różańcem fatimskim. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu bożych łask oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.