1. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do świętego Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy. 
 2. Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się koncert PIEŚNI MARYJNYCH w wykonaniu dzieci z „wakacyjnego kółka muzycznego”. Po koncercie będzie można wesprzeć wydanie płyty z utworami w wykonaniu dzieci. Kółko Muzyczne jak i organizacja koncertu powstało z inicjatywy naszego p. Organisty i p. Magdaleny Przetaczek na zasadach „Non profit”. Parafia Bardzo dziękuje Im za podjęcie inicjatywy i przeprowadzenie całego projektu.
 3. Dzisiaj w parafiach w całej Polsce przeprowadzona jest zbiórka na rzecz ofiar obecnego kryzysu migracyjnego. Od samego początku „Caritas Polska” włącza się w ten trudny problem na różne sposoby pomagając doświadczonej konfliktami i wojnami ludności cywilnej. Kto będzie chciał pomóc, może to zrobić składając ofiarę przy wyjściu z kościoła. Zbiórkę prowadzi Caritas Polska.
 4. Gorąco zapraszamy młodzież oraz dorosłych do wspólnej modlitwy poprzez śpiew w naszym chórze parafialnym. Próby odbywać się będą we wtorki od godziny 18.30 w sali nad kościołem. Osoby zainteresowane zapraszamy na pierwsze spotkanie w najbliższy wtorek 07.09 o godzinie 18.30. Spotkania poprowadzi p. dyrygent Justyna Dalecka.
 5. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
 6. Służbę Liturgiczną – Lektorów i Ministrantów zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie w najbliższą sobotę o godzinie 9.00. Spotkanie odbędzie się w salce pod kościołem.
 7. W sobotę o 17.30 Różaniec poprowadzi Róża MB Opiekunki Rodzin. Zel. p. Beata Bartosik.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy Dzieci i Rodziców klas III. Na Mszy o 11.00 będziemy modlić się o dobre przygotowanie do Pierwszej Komunii. Po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne.
 9. Miesięcznik „Staś” można nabyć w zakrystii.
 10. Na wieszaku z gazetami znajdują się intencje na wrzesień.
 11. Parafia w Kosocicach organizuje pielgrzymkę „Sanktuaria Ziemi Włoskiej” od 19.09 do 25.09.2021. Informacje znajdują się na wieszaku z gazetami.
 12. Od dzisiaj wracamy do pięknego zwyczaju, zawieszonego na początku pandemii – INDYWIDUALNEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DZIECI po Mszy św. Będzie to znak krzyża nad Dzieckiem bez dotykania.
 13. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia Bożych łask i opieki Matki Najświętszej. Wszystkich Was polecamy Panu Bogu w modlitwie.