1. We wtorek nowenna do św. Antoniego a we środę do MB Nieustającej Pomocy. 
  2. W piątek – pierwszy piątek miesiąca Msze o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od godziny 6.30 a po południu od 15.30 i 17.15
  3. W pierwszą sobotę o godzinie 7.30 wystawienie NS i Różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę MB Fatimskiej – zel. P. Maria Wenzel. O 8.00 dodatkowa Msza św. wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00
  4. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi róża MB Miłosierdzia – Zelatorka p. Izabella Galon.
  5. Decyzją ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego od 1 lipca ks. Marian Giza obejmuje Rektorat MB Fatimskiej w Czorsztynie k. Niedzicy z misją utworzenia Parafii. Bardzo dziękujemy Mu za posługę w naszej Parafii, za oddanie i cichą służbę Wspólnocie. Życzymy Mu by Matka Boża Go prowadziła i opiekowała się Nim. Życzymy Mu również zdrowia i wszelkiej pomyślności.
  6. Dzisiaj po Mszach przy wyjściu można wesprzeć rodziny dotknięte tragicznym pożarem w Nowej Białej. Tydzień temu pożar w Nowej Białej zniszczył kilkadziesiąt domów i zabudowań gospodarczych. W wyniku tej tragedii wiele rodzin pozostało bez dach nad głową tracąc cały swój dobytek. Akcję pomocy prowadzi Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  7. Dzisiaj, w święto MB Nieustającej Pomocy z inicjatywy Parafian przy wejściu głównym rozprowadzany jest nieodpłatnie cudowny medalik z modlitwą – Aktem Oddania się Maryi Niepokalanej. Zachęcamy do zabrania.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu bożych łask oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.