1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a we środę do MB Nieustającej Pomocy. Na środowej nowennie będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Pierwsze nabożeństwo odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. Majówki będą zawsze po Mszy o 18.00. Zapraszamy.
  4. W sobotę przypada pierwsza sobota. Dodatkowa Msza św. wynagradzająca o godzinie 8.00. O 7.30 wystawienie NS i różaniec wynagradzający. Do chorych udamy się w sobotę od godziny 8.00.
  5. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy p. Łucji Florek.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 Msza św. w intencji Strażaków z okazji przypadającego 4 maja święta ich patrona św. Floriana. Szczególnie Bożej opiece polecać będziemy nowopowstały oddział Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliczce Krzyszkowicach. Po Mszy o 11.00 poświęcimy odnowioną figurę św. Floriana przy ulicy Sadowej. Tam też odśpiewamy litanię Loretańską w tramach nabożeństwa majowego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.