1. Dzisiaj z racji uroczystości odpustowej kazania głosi ks. Paweł Zaczyk, nasz rodak pracujący w Republice Czeskiej. Dziękujemy mu za wspólną modlitwę i głoszone homilie.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca dodatkowa Msza święta wynagradzająca o godzinie 8.00. Pół godziny wcześniej wystawienie NS i różaniec prowadzony przez Różę p. Marii Wenzel. Natomiast o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża p. Izabelli Galon. Do chorych udamy się w pierwszą sobotę od godziny 8.00.
  4. Zakończyła się wizyta duszpasterska – „kolęda”. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości: gościnność, poczęstunki. Dziękujemy za składane ofiary. Pieniądze które były złożone według rozporządzeń naszej Diecezji w części przeznaczone zostały na ogólne cele Kościoła Krakowskiego – fundusz księży chorych, utrzymanie Seminarium i Uniwersytetu Jana Pawła II jak również na potrzeby naszej Parafii. Część złożonych ofiar pozostaje też do dyspozycji Księży pracujących w Parafii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  5. Proszono nas o przekazanie informacji:
  • Przed kościołem można nabyć miód i produkty pszczele bezpośrednio od lokalnych pszczelarz.
  • Komenda Powiatowa Policji informuje, iż w związku ze zwiększoną ilością zgłoszeń dotyczących niestosowania się do znaku „B-2” zakaz wjazdu oraz nieprawidłowego parkowania w rejonie ulic: Sadowej, Jaśminowej oraz Krzyszkowickiej, kierujący pojazdami zobowiązani są do przestrzegania zasad ruchu drogowego we wskazanym rejonie.
  • Dzisiaj w Domu Ludowym o 16.00 odbędą się jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 4.
  1. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.