1. Dzisiaj w czasie mszy św. śpiewał dla nas kolędy zespół „Sine Nomine” z Wieliczki pod kier. Pawła Piotrowskiego w składzie: Katarzyna Dziedzic, Małgorzaty Śliwa, Magdaleny Thomas, Marka Trchana, Jana Thomasa i Pawła Piotrowskiego. Bardzo dziękujemy za ubogacenie naszej modlitwy i liturgii. Po mSzy można nabyć płyty z utworami zespołu „Sine Nomini”.
  2. Zaraz po błogosławieństwie Mszy zaśpiewa dla nas nasza dziecięca grupa muzyczna działająca przy naszej Parafii. Są to dzieci ze Szkoły Podstawowej. Formuła grupy jest otwarta zainteresowane śpiewem dzieci zapraszamy na spotkania we środy o 18.40 w kościele lub kontakt z panem Pawłem – organistą.
  3. W ofierze na cele misje w Ur. Objawienia Pańskiego zebraliśmy 5100 złotych. Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. We wtorek o 19.00 spotkanie Rady Ekonomicznej. Serdecznie zapraszamy.
  6. W najbliższy czwartek po Mszy św. koncert naszego chóru parafialnego połączony ze wspólnym kolędowaniem. Serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża p. Józefy Kaczmarczyk.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci i rodziców klas „0”. Ta liturgia będzie z ich udziałem. Serdecznie zapraszamy.
  9. Trwa wizyta duszpasterska. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii i w gablotce. Wodę święconą można zabrać ze zbiornika znajdującego się w przedsionku kościoła. Dziękujemy za życzliwe przyjmowania, gościnność i miłe spotkania.
  10. I jeszcze uwaga dla parkujących samochody. Często brakuje miejsc parkingowych – można oczywiście wjeżdżać i parkować wokół plebanii. Cały teren jest bezpieczny i utwardzony. Oczywiście tylko z zachowaniem zasad przejazdów.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.