1. We wtorek wieczorem nowenna do św. Antoniego, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi Róża Misyjna – Zelatorka p. Danuta Gawlik.
  3. W przyszła niedzielę na mszę o 9.00 zapraszamy kandydatów do Rycerstwa Jana Pawła II. Po Mszy spotkanie z Kandydatami w sali obok biblioteki. Zapraszamy.
  4. W przyszła niedzielę na Mszy o 11.00 przyjęcie do grupy ministranckiej nowych kandydatów.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy o 15.00 liturgia kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy Młodzież klas VIII wraz z Rodzicami. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne z Rodzicami.
  6. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii będzie w sobotę 26 marca o godzinie 10.30. Sakramentu udzieli ks. Inf. Jakub Gil.
  7. Proszono nas o przekazanie informacji: „Trwają zapisy dzieci do Przedszkola Sióstr Michalitek, na rok szkolny 2022/23 w Krakowie ul. Kosocicka 38A, os. Rżąka. Są też miejsca dla dzieci w starszych grupach wiekowych także w grupie „0”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e – mailowy z Siostrą Dyrektor”.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Z życzeniami łączymy modlitwę.