1. Jutro roraty o godzinie 17.30, w wigilię o godzinie 7.00. Dzieci od wigilii mogą przynosić plansze z obrazkami. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród będzie 6.01.2020 po Mszy św. o 11.00. W wigilię po Mszy o godzinie 7.00 można zabrać z kościoła Betlejemskie światło pokoju. Na Mszę dostarczą go harcerze.
 2. Do chorych udamy się jutro od godziny 8.00. Gdyby ktoś chciał jeszcze kogoś zgłosić to można to uczynić w zakrystii.
 3. W wtorek wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka – Msza święta nocna będzie o godzinie 21.00 i 24.00. Zapraszamy na te Eucharystie upamiętniające przyjście Chrystusa. Składka z Pasterki przeznaczona jest na fundusz Obrony Życia – SOS
 4. W wigilię o 20.45 dziecięcy koncert kolęd a o 23.30 wspólne kolędowanie wraz z młodzieżą Oazową.
 5. We środę uroczystość Bożego Narodzenia. Uczestniczący w Pasterce mogą drugi raz przystąpić do Komunii św.
 6. We czwartek święto Św. Szczepana. Ofiarę z tacy z tego dnia przeznaczymy na potrzeby Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
 7. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Ewy Kaszowskiej.
 8. Od piątku kontynuacja wizyty duszpasterskiej. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii.
 9. Bardzo dziękujemy za dary przekazane na ręce Zespołu Charytatywnego w minioną niedzielę podczas zbiórki przedświątecznej dla potrzebujących rodzin. Ze złożonych darów materialnych wsparto 16 rodzin z naszej parafii. Bóg zapłać za złożone dary materialne.
 10. Przy wyjściach można nabyć świece caritas oraz opłatki na stół wigilijny. Jest również przygotowane przy wyjściach bożonarodzeniowe sianko na wigilijny stół – można zabrać.
 11. Dzisiaj również przy wyjściach można zabrać najnowsze, kolorowe wydanie naszego pisma „Słowo Pawła”. Spośród artykułów szczególnie polecamy teks Ks. Edwarda Stańka – „Pięć listów starego Księdza o Eucharystii”. Pismo można nabyć za dobrowolną ofiarę na wydruk.
 12. Dziękujemy za wszelkie dobro, dziękujemy za wszelkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy im wielu łask Bożych i zdrowia. Do życzeń dołączamy modlitwę.