1. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msze święte dla dzieci i młodzieży o godzinie 8.00 i 10.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. We środę po Mszy wieczornej spotkanie z Rodzicami klas IV przed uroczystością I Komunii Świętej. Zapraszam Rodziców, obecność bardzo ważna.
  4. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Msze święte o 7.00, 16.30 i o 18.00. Spowiedź od 6.30 a po południu od 15.15 i 17.15. Spowiedź pierwszo-piątkowa będzie zarazem spowiedzią na rozpoczęcie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca dodatkowa Msza św. o godzinie 8.00. O 7.30 wystawienie NS i Różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę MB Fatimskiej – zelatorka p. Maria Wenzel. O godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża MB Loretańskiej – zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk. Do chorych udamy się od godziny 8.00.
  6. W przyszła niedzielę o godzinie 11.00 Msza święta dożynkowa. Będziemy wspólnie dziękować za tegoroczne zbiory.
  7. Dzieci mogą przynieść w przyszłą niedziele zebrane w minionym roku szklonym „Ziarna”. – chociaż pandemia zaburzyła życie liturgiczne minionego roku to jednak dla tych dzieci, które zebrały największą ilość „Ziarna” przygotujemy nagrody.
  8. Intencje na miesiąc wrzesień znajdują się na wieszaku z gazetami. Są również na stronie internetowej Parafii.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.