1. We wtorek o 17.30 zakończenie nabożeństw różańcowych. Dzieci mogą przynosić plansze różańcowe do przyszłej niedzieli. Wręczenie nagród po Mszy o 11.00 – za 2 tygodnie.
  2. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek mszy św. jak w niedziele i święta obowiązkowe. O 17.30 Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.
  3. We czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze o 7.00 i 18.00, różaniec za zmarłych w połączeniu z wypominkami o godzinie 17.30. Różaniec za zmarłych z wypominkami będziemy odmawiać przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych – do środy przyszłego tygodnia.
  4. W ur. Wszystkich Świętych jak również przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunki, to uczestnictwo w Mszy św., przyjęcie Komunii św. i dodatkowo modlitwa wg intencji Ojca świętego. 
  5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 6.30, 15.30, 17.15
  6. W sobotę – pierwszą miesiąca wystawienie NS i Różaniec wynagradzający o godz. 7.30 O godz. 8.00. Do chorych udamy się w sobotę od godziny 8.00
  7. Wypominki roczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki to forma modlitewnej pamięci o naszch bliskich: Rodzicach, Rodzeństwie, krewnych, znajomych. Jest to nasz dar serca, pamięci i modlitwy za nich. Blankiety znajdują się przy wyjściach.
  8. W przyszła niedzielę na mszy o 18.00 zaśpiewa zespół „Prowadź Mnie” a o godzinie 19.00 będzie koncert piosenki patriotycznej w wykonaniu młodzieży i dzieci zespołu „Prowadź Mnie”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.
  9. W imieniu wspólnoty modlitewnej: „Bractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa” serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chcących służyć Chrystusowi swoją modlitwą, do wstąpienia w szeregi tej grupy. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się coś więcej, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z p. Radosławem Sputo – dane kontaktowe dostępne w zakrystii”. 
  10. Dziękujemy za wszelkie dobro i wszelkie ofiary. Jubilatom, solenizantom składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.