1. We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego. W tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszym kościele o 7.00, 9.00, 16.00, 17.00, 18.00.  Na Mszach poświęcenie świec. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia przeznczona jest na zakony kontemplacyjne. Starajmy się w tym dniu uczestniczyć w Mszy św.
  3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 6.30 i popołudniu od 15.30 oraz 17.15. Dodatkowa Msza św. o 16.30.
  4. W sobotę o 7.30 wystawienie NS i różaniec wynagradzający prowadzony przez różę MB Fatimskiej – Zelatorka p. Maria Wenzel. O 8.00 msza wynagradzająca. Do chorych udamy się w tym dniu od godziny 8.00. O godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża MB Loretańskiej i Św. Józefa. 
  5. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości. Dziękujemy za złożone ofiary. Ofiara, według rozporządzeń diecezjalnych, w części przeznaczona została na ogólne cele Kościoła – fundusz księży chorych, utrzymanie Seminarium i Uniwersytetu Jana Pawła II, misje. Część złożonych ofiar pozostaje też do dyspozycji Księży pracujących w Parafii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  6. I jeszcze prośba do organizujących pogrzeb w naszej Parafii. Istnieją dwie formy. W kaplicy na cmentarzu i w kościele parafialnym – z odprowadzeniem zmarłych na cmentarzu. Poza małymi uroczystościami pogrzebowymi, gdy rodzina przewiduje małą ilość osób biorących w pogrzebie zdecydowanie preferujemy formę uroczystą w kościele parafialnym. Dzień i godzinę można wybrać w uzgodnieniu z Parafią, przed Mszą można zorganizować modlitwę różańcową, rodzina uczestnicząca w pogrzebie może w godnych warunkach usiąść w kościele – nie stać poza kaplicą zdając się często na niekorzystne warunki atmosferyczne. Taka uroczysta forma się naszym bliskim zmarłym należy. Często byli bardzo związani z kościołem parafialnym – jak z domem rodzinnym, często mieli duży udział finansowy w budowie tej świątyni. Zadbajmy o godne przygotowanie uroczystości. Zawsze lepiej po śmierci kogoś bliskiego rozpocząć przygotowania do uroczystości o ustaleń z Parafią. Poza kancelarią spotkać się z księdzem można przy okazji mszy o 7.00 i 18.00.
  7. Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.