1. Wchodzimy w liturgiczny okres Adwentu. Ten czas jest okazją do prostowania dróg życia. Roraty będą odprawiane od Pon. do Pt. o godz. 17.30. Będzie to, również wieczorna Msza św. W soboty roraty będą o 7.00 a wieczorne Msze o 18.00. Prosimy, by dzieci przychodziły na Roraty z lampionami. Dla dzieci ogłaszamy konkurs na najlepszego uczestnika w nabożeństwach roratnich.
  2. Od poniedziałku poranna Msza święta w tygodniu będzie odprawiana w kaplicy najświętszego Sakramentu.
  3. We środę święto świętego Andrzeja Apostoła.
  4. W sobotę o 17.30 Różaniec poprowadzą Róże św. Józefa i MB Loretańskiej. Nowy plan połączonych róż stworzyły panie Zelatorki spotkaniu.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00 planowana jest w naszej Parafii wizyta św. Mikołaja. Zainteresowani rodzice mogą spotkać się z Mikołajem przed Mszą świętą o 11.00 w pokoju dziecięcym – po lewej stronie ołtarza i tam przynieść swoje dyspozycje. Święty Mikołaj przekaże te dyspozycje Dzieciom.
  6. Po Mszach przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej, dzieci z ubogich rodzin.
  7. Dzisiaj – za chwilę, zostaną poświęcone opłatki, które trafią na wigilijny stół w naszych domach. Te poświęcone opłatki wraz z kalendarzem parafialnym i programem wizyty duszpasterskiej od środy będą zanoszone do rodzin naszej Parafii. Ofiara składana tytułem opłatków i kalendarza będzie przeznczona na sprzątanie i kwiaty w naszej świątyni. Prosimy o zrozumienie i życzliwe przyjęcie przedstawicieli Parafii.
  8. Dzisiaj, po każdej Mszy Św. można dowiedzieć się czegoś więcej na temat bezpłatnych badań analitycznych w ramach Programu Profilaktycznego 40 PLUS. Na zewnątrz Kościoła można uzyskać stosowne informacje od osób rozdających ulotki. Zbadać się może każdy, kto skończył 40 lat, a badania są bezpłatne.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.