1. Za tydzień, Adwentem rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny 
  2. Od poniedziałku Msze święte w tygodniu będą odprawiane w kaplicy Najświętszego Sakramentu. Msze w pierwszy piątek i msze sobotnie będą w kościele. Chodzi o to by nie marnować ciepła na ogrzewanie całego kościoła przy małej grupie ludzi.
  3. We wtorek i środę nowenny do św. Antoniego i MB.
  4. W czwartek święto świętego Andrzeja Apostoła.
  5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 7.30 i 15.30. Dodatkowa Msza o 16.30. 
  6. W pierwszą sobotę o 7.30 wystawienie NS. I różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę MB Fatimskiej. O 8.00 dodatkowa Msza wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00
  7. Za tydzień będzie można nabyć świece Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej, dzieci z ubogich rodzin.
  8. Od przyszłej niedzieli Rada Duszpasterska przed kościołem będzie rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny. W tym roku nie będziemy roznosić opłatków do mieszkań. Ofiara składana tytułem opłatków będzie przeznczona na sprzątanie i kwiaty w naszej świątyni. Prosimy o zrozumienie i życzliwość wobec tej sprawy.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro i wszelkie ofiary. Bóg zapłać. Jubilatom, solenizantom składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.