1. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Jest to święto obowiązkowe. Porządek Mszy jak w niedzielę. Na każdej Mszy będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęcone kadzidło i kredę będzie też można nabyć po Mszach św. Dochód przeznaczymy na potrzeby misji.
  2. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża Misyjna p. Danuty Gawlik.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia chociaż w tradycji zwyczaj śpiewania kolęd pozostaje do 2 lutego. 
  4. Jeszcze kilka spraw porządkowych: Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas obecności w kościele. Jest to też wymóg prawny naszego funkcjonowania! I druga sprawa, osoby przyjmujące Komunię na rękę prosimy by zaraz po przyjęciu spożył Ciało Pańskie. Ponadto, gdy Komunię rozdaje tylko jeden szafarz, prosimy by najpierw przystępowały osoby przyjmujące Komunię na rękę a później do ust.
  5. Pod chórem – na wieszaku z gazetami znajdują się intencje na miesiąc styczeń.
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro od Was doświadczane. Dziękujemy za wszelkie materialne dary. Dziękujemy za materialne dary wspierające Parafię w formie darowizn na konto. Jeszcze raz Bóg zapłać za ofiary z opłatków, dziękuję też tym osobom, które mimo trudnej sytuacji podjęły się roznoszenia opłatków do domów. Bóg zapłać. 
  7. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.