1. Dzisiaj po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godzinie 12.00. Po niej wyruszy z naszego kościoła orszak Trzech Króli. Zapraszamy do uczestnictwa.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec poprowadzi Róża p. Łucji Florek.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia chociaż w tradycji zwyczaj kolędowania i śpiewania kolęd pozostaje do 2 lutego.
  5. Trwa wizyta duszpasterska. Porządek kolędy znajduje się na stronie internetowej Parafii. Woda święcona do poświęcenia mieszkań znajduje się z tyłu kościoła, pod krzyżem. W przedstawionym harmonogramie kolędy jest drobna zmiana na ulicy Różanej. W czwartek kolęda zakończy się na numerze 26B. A w piątek 8.30 rozpocznie się wizyta na Różanej od numeru 27. Przepraszamy za zmianę.
  1. Dziękujemy za wszelkie dobro od Was doświadczane. Dziękujemy za wszelkie materialne dary. Dziękujemy za materialne dary wspierające Parafię w formie darowizn na konto. Bóg zapłać.
  2. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.