1. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do św. Antonie a w środę do MB Nieustającej Pomocy. W środę też przypada święto św. Mateusza ewangelisty.
  2. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy – Zelatorka p. Łucja Florek.
  3. W niedzielę na Mszy o 11.00 liturgia dla dzieci klas IV. Zapraszamy ich wraz z Rodzicami. Będzie to rozpoczęcie przygotowania do rocznicy Pierwszej Komunii. Natomiast na 15.00 zapraszamy młodzież z klas VI i VII. Ta Msza będzie również rozpoczęciem ich przygotowania do Bierzmowania, które odbędzie się w klasie VIII. Na modlitwę zapraszamy młodzież wraz z rodzicami
  4. Dzisiaj, o godzinie 19.00 odbędzie się koncert naszego zespołu parafialnego „Prowadź mnie”. Na koncercie gościnnie wystąpi Sylwia Frączek oraz Swietłana Jarema z Ukrainy. Gościem koncertu będzie Jan Budziaszek, perkusista „Skaldów”. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dzisiaj w naszej diecezji odbywa się zbiórka środków na duszpasterstwa młodzieży. Bardzo prosimy o wsparcie tych dzieł. Ofiarodawcy mogą przekazać pieniądze „do puszek” przy wyjściach z kościoła. Za złożone ofiary Bóg zapłać. 
  6. Bractwo Adoracji NS z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Jankowic Rybnickich – miejsca cudu Eucharystycznego. Zapisy do 20 września u p. Jacka Kłapy lub p. Teresy Kawiak w bibliotece – w środy od 17.00 do 19.00 lub u osób odpowiedzialnych za wspólnotę.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Jubilatom, solenizantom rozpoczynającego się tygodnia składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.