1. We wtorek i środę o 18.00 tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB Nieustającej Pomocy.
  2. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzą Róże: MB Miłosierdzia i MB Nieustającej Pomocy.
  3. We wtorek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  4. W środę o 16.30 na plebanii spotkanie Zelatorów Róż Żywego Różańca.
  5. W przyszła niedzielę o 11.00 msza dla dzieci z klas IV w ramach przygotowania do Rocznicy pierwszej Komunii. W przyszła niedzielę też o 15.00 Msza święta dla kandydatów do Sakramentu bierzmowania. Zapraszamy dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami.
  6.  W nocy z 5 na 6 lutego 2023 r. doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji, przy granicy z Syrią. Największe zniszczenia są w tych dwóch krajach, natomiast wstrząsy odczuli także mieszkańcy Libanu, Iraku i Cypru. Caritas niesie pomoc ofiarom kataklizmu. Z tej racji Metropolita Krakowski wraz z innymi biskupami naszej Ojczyzny prosi o przeprowadzenie dzisiaj w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej zbiórki na ten cel.  Kto chciałby wesprzeć ofiary tych tragicznych wydarzeń może to zrobić po Mszy przy wyjściu z kościoła.
  7. Zespół wokalny Cantus Gloriae prowadzony w naszej parafii przez p. Justynę Dalecką, zaprasza do wspólnego przygotowania utworów na Triduum Paschalne. Próby odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 18:30 w sali pod Zakrystią. Wszelkie informacje znajdują się również w gablocie przed Kościołem. 
  8. Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.