1. We wtorek nowenna do św.  Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W sobotę różaniec poprowadzi Róża MB Miłosierdzia.
  3. W niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci z klas IV wraz z rodzicami z SP4 i SP6 oraz te, które chcą dołączyć się do Rocznicy Pierwszej komunii. Będzie to spotkanie w ramach przygotowania do Rocznicy. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.
  4. W niedzielę na mszą o godz.15.00 rozpoczynamy przygotowania do sakramentu bierzmowania w Naszej Parafii. Zapraszamy młodzież ze SP4 i SP6 jak również wszystkich tych którzy pragną przyjąć ten sakrament w naszej Parafii. W czasie Mszy świętej złożenie deklarację i przyjęcie indeksu kandydata do bierzmowania. Wszelkie informacje na temat przygotowania na naszej stronie internetowej jak również deklaracja do pobrania. Po Mszy krótkie spotkanie z rodzicami młodzieży rozpoczynającej przygotowanie do sakramentu. bierzmowania. 
  5. Zapraszamy dziś na koncert naszego zespołu „Prowadź mnie”, który odbędzie się w ramach dożynek gminnych o 16.45 przy ul. Jedynaka 11 (obok szkoły podst. nr 6 czy obok budynku policji). Zespół też zaśpiewa dziś na Mszy św. o godz. 15.00. Po mszy będzie można wesprzeć zespół poprzez nabycie najnowszej płyty CD „Głosy pod niebiosy”
  6. Dziękujemy za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu bożych łask, Wszystkich polecamy Panu Bogu w naszej modlitwie.