1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci, młodzież zapraszamy na Mszę o 15.00, na tych Mszach będzie dla nich nauka rekolekcyjna. Pozostałe msze będą z naukami ogólnymi. Serdecznie zapraszamy.
  2. W minionym tygodniu w naszej parafii nastąpiła zmiana personalna w zespole duszpasterskim. Ks. Adam Banach został skierowany do parafii w Zawoi natomiast ks. Piotr Pacyga, którego serdecznie witamy, został z Zawoi skierowany do naszej Parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Adamowi za pracę duszpasterską, za wielkie zaangażowanie w sprawy Parafii oraz za pracę z młodzieżą. Tą wdzięczność będziemy mogli poprzez wspólna modlitwę wyrazić Mu w przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00.
  3. We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
  4. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.30 i 18.30 W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
  5. Za tydzień o godz. 15.00 Msza święta dla młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania, natomiast o 16.00 spotkanie z rodzicami tej młodzieży.
  6. Przy wyjściu można nabyć baranki i paschaliki „Caritas”. Dochód przeznaczony jest na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. 
  7. Działające w naszej parafii grupy: Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu, oraz Straży Honorowej, dnia 11 maja, organizują i zapraszają na pielgrzymkę autokarową do Góry Św. Anny, Legnickich Pól i Legnicy. W programie m.in zwiedzanie Sanktuarium Św. Anny, Bazyliki w Legnickim Polu, oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu, w kościele Św. Jacka w Legnicy, miejscu ostatniego Cudu Eucharystycznego w Polsce. Koszt wyjazdu – 210 zł. Zapisy do 1 kwietnia po Mszach w zakrystii. Szczegółowe informacje w gablocie, w Kaplicy Adoracji oraz na stronie internetowej parafii. 
  8. Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.