1. W wtorek święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  2. W piątek święto świętej Teresy Benedykty od Krzyża. Edyty Stein – patronki Europy. W sobotę święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika.
  3. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Ewy Kaszowskiej.
  4. Trwają zapisy na nocne, modlitewne czuwanie przed cudownym obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Czuwanie odbędzie się w nocy z 23 na 24 sierpnia. Zapraszamy i zachęcamy do rodzinnego wyjazdu. Tak wiele mamy Panu Bogu do podziękowania, przemyślenia oraz przeproszenia. Modlitwa w bliskim kontakcie z cudownym obrazem MB Jasnogórskiej ma szczególną moc. W programie o 21.00 Apel Jasnogórski, Różaniec, Adoracja NS a o 24.00 Msza św. Po Mszy św. powrót. Wyjazd 23 sierpnia (w piątek) o godzinie 18.30. Cena 50 złotych. Młodzież i dzieci z grup przy parafialnych 20 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.