1. W poniedziałek święto świętej Marii Magdaleny a we wtorek święto św. Brygidy zakonnicy – patronki Europy, w środę obchodzimy wspomnienie Św. Kingi, patronki naszego miasta, w czwartek święto św. Jakuba apostoła.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  3. W sobotę, różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Izabeli Galon
  4. Serdecznie zapraszam na modlitewne czuwanie w trzecią rocznicę Światowych Dni Młodzieży, które odbędzie się w dniach 27-28 lipca na Campus Misericordiae Wieliczka – Brzegi. W sobotę 27 lipca spotkanie rozpocznie się w Strumianach, skąd wyruszy pielgrzymka z figurą Matki Bożej z Loreto, by dotrzeć na Campus Misericordiae, gdzie odprawiona zostanie Droga Krzyżowa, a zaraz potem na scenie plenerowej zabrzmi Koncert Uwielbienia. Natomiast w niedzielę 28 lipca uroczystości rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 19.00, po której odbędzie się międzynarodowy Festiwal „Poznajemy Kulturę Europy” z udziałem kapeli góralskiej „Mała Armia Janosika”.
  1. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. A wyjeżdżającym na wakacyjne urlopy życzymy szczęśliwej podróży i owocnego odpoczynku. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.