1. Od dzisiaj została zniesiona ogólna dyspensa od uczestnictwa w Mszy św. Możliwość skorzystania z dyspensy pozostała dla następujących osób: osoby w wieku 65 lat i więcej, osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.), osoby, które czują obawę przed zarażeniem. Zostały też zniesione ograniczenia związane z limitem osób uczestniczących w Liturgii. Przypominamy – w kościele obowiązuje nas zasada noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości. By tworzyć bezpieczne warunki uczestnictwa w miesiącu czerwcu pozostawiamy rozszerzony porządek Mszy niedzielnych i świątecznych: 6.30, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 15.00. 18.00, 20.00. 
  2. Jutro święto Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa. Po Mszy wieczornej będzie wystawienie NS i będziemy modlić się słowami litanii.
  3. Od jutra przenosimy całodzienną adorację NS z kościoła do kaplicy adoracji. O 15.00 będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Możliwość spowiedzi w tygodniu przed i po Mszy porannej i od godziny 17.00 do 18.00.
  4. W środę o godzinie 18.00 Msza święta zbiorcza połączona z nabożeństwem do MB. Nieustającej Pomocy. Intencje Mszy można również zamawiać w formie próśb i podziękowań składanych do pojemnika przy ołtarzu Św. Rodziny.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i od 15.00. Dodatkowa Msza o 16.30. 
  6. W pierwszą sobotę o 7.30 Różaniec i o 8.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi. Do chorych w pierwszą sobotę udamy się od godziny 8.00. Również Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. powracają do zanoszenia Komunii Św. chorym. Kto jeszcze chciałby by Komunia święta była mu przynoszona w niedzielę proszony jest o informację do zakrystii.
  7. Tradycyjnie i w tym roku Rada Duszpasterska włącza się w przygotowanie 4 ołtarzy Bożego Ciała i prosi o pomoc w zakupie kwiatów. Kto chciałby mieć udział w tym przygotowaniu może złożyć ofiarę na kwiaty do skrzynki przed ołtarzem lub przekazać ją bezpośrednio osobom przygotowującym ołtarze. Wszystkim Ofiarodawcom już teraz bardzo dziękujemy.
  8. Sakrament Bierzmowania dla Młodzieży klas ósmych odbędzie się w sobotę 20 czerwca o godzinie 10.00. Spotkanie Rodziców – Trójek Klasowych odpowiedzialnych za organizację uroczystości będzie jutro (w poniedziałek) po Mszy o 18.00. 
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia Bożej opieki oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.