1. Blask Zmartwychwstania Pańskiego opromienia nasze zakamarki serca i daje wielką nadzieję, że życie człowieka tu na ziemi zmienia się, ale się nie kończy. Składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych oraz głębokiej wiary, potężnej nadziei i wielkiej miłości. Niech cień wojny padający na nasze życie nie zniszczy w nas radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. Życzymy zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt wielkanocnych.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Wielkiego Tygodnia. Siostrze Carli i pani Bożenie Nowak za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego. P. Kościelnemu i p. Mieczysławowi za pomoc. Dziękujemy Szafarzom, Rycerzom Jana Pawła II, Służbie liturgicznej: ministrantom i lektorom, za liturgię i posługę przy ołtarzu, oraz za czuwanie przy Grobie Pańskim. Dziękujemy za przygotowanie procesji rezurekcyjnej: pocztom sztandarowym, asystom niosącym feretrony. A także Wam wszystkim drodzy, za wspólną modlitwę podczas liturgii Triduum.  Bóg zapłać.
  3. Jutro drugi dzień Wielkanocy. Porządek mszy św. jak w niedzielę. Ofiarą z jutrzejszej tacy wesprzemy Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.
  4. Porządek Mszy dzisiaj i jutro: 7.00, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00