1. We wtorek o godzinie 17.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców. Od godziny 16.00 spowiedź.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 9.00. Prosimy o przygotowanie kościoła i ołtarzy według dotychczasowych zasad. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach od Pierwszej Komunii. Dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, panów górników do niesienia baldachimu, prosimy o niesienie chorągwi i feretronów. Nich ta procesja będzie naszym wielkim dziękczynieniem za dar Eucharystii. Po procesji Msza święta o godzinie 11.00. Spowiedź przed Bożym Ciałem w środę od godziny 17.00.
  4. Od piątku oktawa Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy o godzinie 18.00
  5. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Honoraty Tuleja.
  6. Trwają zapisy na nocne modlitewne czuwanie w kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej w nocy z 23/24 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakatach.
  7. Proszono nas o odczytanie ogłoszenia: Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na koncert muzyki religijnej „Solne Uwielbienie”, które odbędzie się w Boże Ciało o godzinie 19.00 na Wielickiej Arenie Lekkoatletycznej. Wystąpią m.in. Magda Steczkowska, Chór Solnego Uwielbienia i inni artyści. Szczegóły na plakatach.

Dyrekcja SP w Węgrzycach Wielkich zaprasza na Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal jest dzisiaj (w niedzielę od 10.00 do 15.00 na Zamku Zupnym w Wieliczce.

  1. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.