1. Dzisiaj o godzinie 9.00 i 11.00 będzie emitowana Msza święta w formie amatorskiego przekazu. Wejście do oglądania transmisji przez stronę Parafii i ogłoszenia. http://www.youtube.com/c/PawełPiotrowski1

Od środy zostanie uruchomiony profesjonalny przekaz. 

2. W środę uroczystości Zwiastowania Pańskiego, zarazem Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu osoby, które pragną podjąć się zadania modlitwy w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego, będą mogły rozpocząć swoją dziewięciomiesięczną nowennę. Uroczyste przystąpienie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w naszym kościele odbędzie się w środę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Deklaracje można zabrać z wieszaka na gazety, pod chórem kościoła.

3. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Podczas Nowenny będziemy się modlić o powstrzymania pandemii oraz za chorych i personel medyczny. Nowenna będzie transmitowana. Wejście do transmisji poprzez stronę Parafii.

4. W piątek o 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele, również będzie transmisja.

5. Porządek Mszy w naszym kościele nie ulega zmianie – oczywiście z zachowaniem zasady, że na Mszy Świętej może być do 50 osób. Prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości. 

6. W przyszłą niedzielę wszystkie Msze będą dostępne do oglądania poprzez stronę Parafii.

8. Przypominamy, kościół jest otwarty przez cały dzień. Najświętszy Sakrament na czas epidemii jest wystawiony w kościele

9. Prosimy o solidarność z osobami starszymi i potrzebującymi, np. poprzez pomoc w zakupach. Prosimy o modlitwę za chorych, za tych, którzy się nimi opiekują, lekarzy i personel medyczny oraz wszystkie służby sanitarne. Módlmy się o wygaśnięcie epidemii.

Wszystkim życzymy zdrowia i pokoju serca i sił do pokonania tego wielkiego doświadczenia. Polecamy również w modlitwie.