1. Trwają nabożeństwa majowe. Majówki zawsze po Mszy o 18.00
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Beaty Bartosiak.
  4. W piątek 31 maja zakończenie nabożeństw majowych. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe. Będą one zawsze po Mszy wieczornej w formie czytanej litanii do Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę o godzinie 7.30 Różaniec prowadzony przez różę MB Fatimskiej a o 8.00 Msza św. wynagradzająca. Do chorych udamy się w pierwszą sobotę od godziny 8.30
  6. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się w naszej Parafii nauki przedmałżeńskie. Zapisy poprzez zgłoszenie na adres emaliowy Parafii. Rozpoczęcie w sobotę o godzinie 14.00.
  7. Trwają zapisy na wrześniową pielgrzymkę do Medjugore i sanktuariów maryjnych Chorwacji. Jest jeszcze kilka miejsc. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Parafii oraz w ulotce znajdującej się na wieszaku z gazetami pod chórem. Zapisy w zakrystii.
  8. W miniony piątek – we wspomnienie MB Wspomożycielki Wiernych ks. Marian Giza obchodził imieniny. Życzymy Mu opieki Matki Najświętszej na co dzień. Nich Matka Najświętsza czuwa nad Nim i wyprasza Mu potrzebne łaski u Pana Jezusa. Życzymy również zdrowia.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.