Dzisiaj na zakończenie tygodnia modlitw o powołania gościmy w naszej Parafii ks. Theotime AKPAKO – Misjonarza Kombonianina, który skieruje do nas Słowo Boże o powołaniu i misjach. W modlitwie polećmy wszystkie sprawy Kościoła – by mógł na nowo zajaśnieć blaskiem Chrystusa i Ewangelii prośmy również by Pan wysłał do swoich wspólnot gorliwych i wiernych głosicieli Dobrej Nowiny.

  1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy na wspólną modlitwę z Matką Najświętszą. Majówki zawsze po Mszy o 18.00
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Danuty Gawlik.
  4. W dniach od 1 do 2 czerwca (sobota i niedziela) odbędą się w naszej Parafii nauki przedmałżeńskie. Zapisy poprzez zgłoszenie na adres emaliowy Parafii. Rozpoczęcie w sobotę o godzinie 14.00.
  5. Trwają zapisy na wrześniową pielgrzymkę do Medjugore i sanktuariów maryjnych Chorwacji. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Parafii oraz w ulotne znajdującej się na wieszaku z gazetami, pod chórem. Zapisy w zakrystii.
  6. Proszono nas o przekazanie informacji: Burmistrz Wieliczki zaprasza na rodzinną imprezę plenerową która odbędzie się w dniach 25-26 maja w godzinach 10.00 – 18.00 na Trakcie Solnym i Powroźniczym w Wieliczce. W programie m.in. skręcanie liny na dawnych maszynach powroźniczych, obozowisko historyczne wojska, teatr plenerowy i wiele innych atrakcji.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.