1. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie Uroczystości Sakramentu Bierzmowana. Do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej wczoraj przystąpiło 92 osoby – młodzieży z klas VIII. Dziękujemy za piękny wystrój kościoła. Dziękujemy za dar ołtarza. Rodzice złożyli ofiarę 6270,00 zł. Ofiara zostanie przeznaczona na doposażenie prezbiterium kościoła w 3 niskie – mosiężne kwietniki przed ołtarz oraz zakup strojów liturgicznych dla służby liturgicznej ołtarza. Za złożony dar wyrażamy wdzięczność. Bóg zapłać.
  2. Jutro (w poniedziałek) o 16.30 spotkanie dla dzieci klas III przed I Komunią św.
  3. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego.
  4. We środę po Mszy wieczornej nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. To nabożeństwo będzie połączone z rozpoczęciem nabożeństw majowych. Nabożeństwa majowe będą odprawiane zawsze po Mszy o godzinie 18.00. Zapraszamy do licznego udziału: dorosłych, młodzież i dzieci.
  5. W czwartek o godzinie 9.00 spowiedź dla Dzieci z klas III i ich Rodziców. O 9.00 klasa IIA, o 9.30 III B o 10.00 III C. Od godziny 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.
  6. W piątek – 3 maja Uroczystość Najświętszej Marii Panny Królowej Polski. Porządek mszy św. jak w niedzielę. Na Mszy o godzinie 11.00 Pierwsza Komunia dla dzieci klas III. Dzieci niech przyjdą na godzinę 10.50. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O 7.30 Różaniec będzie prowadzony przez Różę p. Marii Wenzel a o 8.00 Msza święta wynagradzająca. O 17.30 rożeniec prowadzony przez Różę p. Józefy Kaczmarczyk. Do chorych w pierwszą sobotę udamy się od godziny 8.30
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy z serca płynące życzenia wielu łask Bożych, łączymy z nimi modlitwę.