1. Święta Zmartwychwstania Pańskiego są zawsze czasem umocnienia wiary, pogłębienia miłości, napełnienia się prawdziwą nadzieją, która nigdy nie zawodzi. Życzymy Wam, aby te święta obfitowały w umocnienie wiary i niosły wiele prawdziwej nadziei. Jezus, który przełamał bramy śmierci, niech rozpali na nowo miłość i obdarzy swoim pokojem. Życzymy wieli potrzebnych łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Wielkiego Tygodnia. pani Bożenie Nowak i pani Iwonie Butrym za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego. P. Kościelnemu i p. Mieczysławowi za pomoc. Dziękujemy Szafarzom, Rycerzom Jana Pawła II, Służbie liturgicznej: ministrantom i lektorom, za liturgię i posługę przy ołtarzu, oraz za czuwanie przy Grobie Pańskim. Dziękujemy za przygotowanie procesji rezurekcyjnej: pocztom sztandarowym, asystom niosącym feretrony. A także Wam wszystkim drodzy za wspólną modlitwę podczas liturgii Triduum.  Bóg zapłać.
  3. Jutro drugi dzień Wielkanocy. Porządek mszy św. jak w niedzielę. Ofiarą z jutrzejszej tacy wesprzemy Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.