1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego w środę do MB Nieustającej Pomocy. W sobotę o godz. 17.30 różaniec – prowadzi go Róża p. Józefy Kaczmarczyk.
  2. W środę o 19.00 spotkanie redakcji biuletynu parafialnego – „Słowa Pawła”.
  3. Różaniec z wypominkami w tygodniu codziennie o godzinie 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 9.00 liturgia młodzieży – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Natomiast na mszy o 11.00 liturgia dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii św. Zapraszamy młodzież, dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy św. o 11.00 krótkie spotkanie z rodzicami.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Niepodległości. Uroczysta msza święta za Ojczyznę będzie o godzinie 15.00. Po Tej Mszy św. uroczystości pod pamiątkowym krzyżem przy ul. Krzyszkowickiej. Nastąpi jego poświęcenie oraz zostanie odsłonięta pamiątkowa tablica. Po uroczystościach przy krzyżu organizatorzy zapraszają do szkoły na akademię, przygotowaną przez naszą młodzież wraz z Nauczycielami. Szczegóły na plakatach.
  6. Jeszcze dzisiaj można składać obrazki z październikowego różańca Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w przyszłą niedziele po Mszy o 11.00.
  7. Wypominki roczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii. Bóg zapłać.
  9. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Z życzeniami wielu łask Bożych łączymy modlitwę.