1. Trwają nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiamy w tygodniu o godz. 17.30. W niedziele po Mszy św. o 15.00. Dla przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych trwa konkurs różańcowy. Prosimy o mobilizację rodzin i w miarę możliwości przychodzenie na wspólną modlitwę.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 9.00 spotkanie z Kandydatami do Sakramentu Bierzmowania (młodzież klas ósmych) oraz ich Rodzicami. Po spotkaniu zapisy do grup.
  3. W sobotę o godzinie 18.00 zakończenie tegorocznych nabożeństw fatimskich. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Na tej Mszy św. będziemy również dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie łaski w 4 rocznicę działalności Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. W programie o 17.00 wspólna modlitwa, później Różaniec a po mszy św. spotkanie na plebanii. Zapraszamy wszystkich którzy przychodzą na adorację.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 liturgia dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii Św. Zapraszamy Dzieci oraz Rodziców. Na Mszy św. poświęcenie różańców.
  5. W przyszłą niedzielę – Dzień Papieski. Ofiarą do puszek przed kościołem można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecie – stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  6. „Wypominki” za zmarłych – roczne i listopadowe, można składać w zakrystii lub w Kancelarii Parafialnej.Wypominki będą czytane w połączeniu z modlitwą niedziele przed Mszami o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 18.00. Listopadowe będą odczytywane w pierwszym tygodniu listopada w połączeniu z modlitwą różańcową za zmarłych. Na stoliku z tyłu kościoła znajdują się blankiety do wypełnienia. Będą one również dołączone do biuletynu, który ukaże się w najbliższą niedzielę.
  7. Proszono nas o odczytanie ogłoszenia: Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł zaprasza na multimedialne widowisko „Święty z Wadowic”, które odbędzie się w sobotę 13 października o 20.00 w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń odbywających się w ramach obchodów 40. Rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Szczegóły na plakatach.
  8. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.