1. We wtorek nowenna do świętego Antoniego a w środę do MB N. Pomocy.
  2. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  3. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża Św. Jana Pawła – Zelatorka p. Honorata Tuleja.
  4. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci na Mszę o 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy również dzieci z klas III wraz z rodzicami. Będzie to Eucharystia w ramach przygotowania do I Komunii św. Po Mszy spotkanie z rodzicami.
  6. W niedzielę 18 września o 19.00 odbędzie się koncert naszego zespołu parafialnego „Prowadź mnie” Osoby, które chciałyby rozwijać się muzycznie i śpiewać w naszym zespole, także instrumentalistów, zapraszamy na próby, które odbywają się w każdą środę o godz. 18.45 w sali muzycznej nad chórem. Można też dziś podejść do Pana organisty po mszy zasięgnąć więcej informacji…
  7. I jeszcze kilka spraw organizacyjnych: 
  8. Wracamy do sposobu udzielania niedzielnego błogosławieństwa dzieciom sprzed pandemii – czyli poprzez krzyżyk na czole dziecka.
  9. Z racji różnorodności form przyjmowania Komunii św. w tygodniu, będzie ona rozdzielana przy stopniu ołtarza – bez podejścia procesyjnego. Wybór formy czy na stojąco czy na klęcząc zostawiamy do indywidulanych decyzji.
  10. Jest już nowa książka mszalna. Prosimy o roztropne rezerwowanie intencji. Zdarza się, że po rezerwacji nikt się nie zgłasza z intencją a my termin blokujemy. Ponadto prosimy by przy wielu rezerwacjach nie wybierać tylko niedziel. Kierujmy się zasadą miłości bliźniego. Dla porządku przyjmujemy zasadę, że przynajmniej miesiąc przed terminem należy potwierdzić rezerwację.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Jubilatom, solenizantom rozpoczynającego się tygodnia składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.