1. W wtorek nowenna do św. Antoniego. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Przy naszej Parafii powstała grupa „Integralnych Kobiet”. Jej założenie polega na spotkaniach tematycznych dla matek, które ze względu na wychowywania dzieci nie pracują. Drugie spotkanie w poniedziałek o 11.00 w sali nad kościołem. (wyjazd windą na 2 piętro). Oczywiście można przyjść z małymi dziećmi. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wyjazd pielgrzymki parafialnej do Medjugorie będzie w najbliższą środę o 5.00 z parkingu przed kościołem. Autokar zostanie podstawiony o 4.30
  4. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Beaty Bartosiak.
  5. Zapraszamy serdecznie do wspólnego śpiewania w naszym chórze parafialnym. Pierwsza powakacyjna próba obędzie się w ostatni czwartek września o godzinie 18:45 w salce parafialnej. Nowe osoby chcące dołączyć do zespołu będą mogły się zapisać w najbliższy wtorek lub czwartek od 18:30 do 19:30 w sali przy bibliotece. Szczególne zaproszenie kierujemy do wszystkich panów.
  6. W minionym tygodniu został zamontowany w kościele nowy system do wyświetlania tekstów pieśni. Trzy monitory umożliwiają widoczność z każdego miejsca w świątyni. System sterowany jest z dwu punktów. Umożliwia widoczność ołtarza w martwych polach naw bocznych, daje możliwość wyświetlania wielu pożytecznych pomocy liturgicznych. Zakupiony został z Waszych ofiar, za które też bardzo dziękujemy.
  7. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.