- W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci, młodzież zapraszamy na Mszę o 15.00, na tych Mszach będzie dla nich nauka rekolekcyjna. Pozostałe msze będą z naukami ogólnymi. Serdecznie zapraszamy.
- W minionym tygodniu w naszej parafii nastąpiła zmiana personalna w zespole duszpasterskim. Ks. Adam Banach został skierowany do parafii w Zawoi natomiast ks. Piotr Pacyga, którego serdecznie witamy, został z Zawoi skierowany do naszej Parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Adamowi za pracę duszpasterską, za wielkie zaangażowanie w sprawy Parafii oraz za pracę z młodzieżą. Tą wdzięczność będziemy mogli poprzez wspólna modlitwę wyrazić Mu w przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00.
- We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
- W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.30 i 18.30 W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
- Za tydzień o godz. 15.00 Msza święta dla młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania, natomiast o 16.00 spotkanie z rodzicami tej młodzieży.
- Przy wyjściu można nabyć baranki i paschaliki „Caritas”. Dochód przeznaczony jest na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
- Działające w naszej parafii grupy: Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu, oraz Straży Honorowej, dnia 11 maja, organizują i zapraszają na pielgrzymkę autokarową do Góry Św. Anny, Legnickich Pól i Legnicy. W programie m.in zwiedzanie Sanktuarium Św. Anny, Bazyliki w Legnickim Polu, oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu, w kościele Św. Jacka w Legnicy, miejscu ostatniego Cudu Eucharystycznego w Polsce. Koszt wyjazdu – 210 zł. Zapisy do 1 kwietnia po Mszach w zakrystii. Szczegółowe informacje w gablocie, w Kaplicy Adoracji oraz na stronie internetowej parafii.
- Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.
- We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
- We wtorek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
- W przyszłą niedzielę o 11.00 msza św. dla dzieci klas III. Na mszy poświęcenie i wręczenie modlitewników. Zapraszamy ich wraz z Rodzicami.
- W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
- Od dzisiaj można nabyć baranki i paschaliki „Caritas”. Dochód przeznaczony jest na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
- Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.
- We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
- W piątek pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 6.40 i po południu od 15.30 i 17.15. Dodatkowa Msza o 16.30. Z uwagi na pierwszy piątek Droga krzyżowa będzie o 16.00 i 18.30.
- W pierwszą sobotę o 7.30 wystawienie NS i nabożeństwo wynagradzające prowadzone przez Różę MB Fatimskiej. Do chorych udamy się od 8.00
- W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
- W środę o 19.15 spotkanie Rady Ekonomicznej. Serdecznie zapraszam.
- Od dzisiaj można nabyć baranki i paschaliki „Caritas”.
- Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.
- We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
- W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci i dorosłych o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedzielę o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
- Sobotni różaniec poprowadzi Róż Św. Pawła AP.
- Za wszystkie składane ofiary Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożych łask. Z życzeniami łączymy modlitwę.
- Dzisiaj Msze św. o 7.00, 9.00, 16.00, 17.00, 18.00 i 20.00.
- Dzisiaj obowiązuje post ścisły, czyli jeden posiłek do syta i dwa lekkie a także post od pokarmów mięsnych.
- Po Mszach, przy wyjściach z kościoła można wesprzeć ofiary wojen. Zbiórkę organizuje Caritas Archidiecezji Krakowskiej.