1. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będziemy je odprawiać codziennie po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00.
  2. We wtorek i środę zapraszamy na tradycyjne nowenny. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Kobiety.
  3. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wyruszy po Mszy Świętej o godz. 9.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w procesji. Dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe zapraszamy w strojach komunijnych. Dziewczynki prosimy o sypanie kwiatów, chłopców o dzwonienie, strażaków o niesienie baldachimu, a wszystkich chętnych o pomoc w niesieniu chorągwi i feretronów. Niech ta procesja będzie naszym wspólnym świadectwem wiary i dziękczynieniem za dar Eucharystii. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza Święta.
  4. W uroczystość Bożego Ciała o godz. 19.30 zapraszamy na koncert muzyki religijnej „Solne Uwielbienie”, który odbędzie się w Ogrodzie Franciszkańskim w Wieliczce.
  5. Od piątku rozpoczyna się oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza Święta połączona z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
  6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 6.40, od 15.30 oraz od 17.15. Dodatkowa Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 16.30.
  7. W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca, o godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający, który poprowadzi Róża Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 8.00 Msza Święta wynagradzająca. Do chorych udamy się od godz. 8.00.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, życzliwość i ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze życzymy wielu łask Bożych, zdrowia oraz opieki Matki Najświętszej. Pamiętamy o Was w modlitwie.