1. Wczoraj w naszej parafii odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii. Przystąpiło do niej 118 dzieci. Od jutra rozpoczyna się Biały Tydzień. Zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z Rodzicami od poniedziałku do środy na Mszę o 18.00. W uroczystość Bożego Ciała dzieci zapraszamy na Mszę o 9.00 i procesję Eucharystyczną
  2. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie uroczystości pierwszej Komunii, p. Katechetce Barbarze Poręba i Joannie Szpyrka za przygotowanie Dzieci do uroczystości. Dziękujemy za dar ołtarza – 10500 zł. W ramach tego daru został zakupiony ofiaromat i kielich do uroczystych liturgii. Bóg zapłać.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy będzie po Mszy św. o godz. 9.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy według dotychczasowych zasad. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach od Pierwszej Komunii. Dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, strażaków do niesienia baldachimu, prosimy o niesienie chorągwi i feretronów. Nich ta procesja będzie naszym wielkim dziękczynieniem za dar Eucharystii. Po procesji Msza święta. 
  4. W Boże Ciało o 19.30 koncert muzyki religijnej „Solne Uwielbienie”. Odbędzie się on na Rynku Górnym w Wieliczce o godz. 19.30.
  5. Od piątku oktawa Bożego Ciała. O 18.00 Msza św. połączona z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
  6. W sobotę o 7.30 wystawienie NS i Różaniec wynagradzający z racji pierwszej soboty miesiąca. O 8.00 Msza wynagradzająca. Do chorych udamy się od godziny 8.00.
  7. W przyszła niedzielę po mszy św o godz. 15.00 zapraszamy na kontemplacyjny koncert na głos i skrzypce zatytułowany: „Jednogłośni”. W programie m.in. improwizacje na temat chorału gregoriańskiego, muzyka sakralna od XVIII wieku po muzykę współczesną. Koncert połączony będzie ze świadectwem o byciu jedno w miłości i muzyce Joanny i Piotra Jamiołowów, muzyków z Trójmiasta. 
  8. Proszono nas o przekazanie informacji: W środę od godziny 16.00 Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem: osteoporozy kości oraz wydolności płuc i oskrzeli. Badania odbędą się w ambulansie diagnostycznym przy Kościele. Badania szczególnie zalecane są po przejściu Covid 19. Szczegóły na plakatach
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.