1. Trwają nabożeństwa majowe. Majówki odprawiamy zawsze po Mszy o 18.00
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o 7.00 i 18.00
  3. We poniedziałek i środę próby dla dzieci pierwszokomunijnych. O 16.00 dla dzieci z klas ABC, o 17.00 dla dzieci z klas DEF oraz z SP6.  Wtorkowa próba jest przeniesiona na poniedziałek ze względu na pogrzeb śp. Ks. Tadeusza Kasperka. Obecność na próbach obowiązkowa.
  4. W piątek spowiedź dla dzieci i rodziców z klas III przed uroczystością Pierwszej Komunii. O 16.00 dla klas ABC, o 17.00 dla klas DEF i SP6.
  5. Uroczystość Pierwszej Komunii będzie w sobotę 25 maja. O 10.00 dla klas ABC a o 13.00 dla klas DEF i dzieci z SP6
  6. W przyszła niedzielę dzieci komunijne z rodzicami zapraszamy na Mszę o 11.00.
  7. Sobotni różaniec poprowadzi Róża Św. Józefa.
  8. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci z klas IV oraz ks. Piotrowi za przygotowanie uroczystości rocznicy Pierwszej Komunii. Dziękuję za dar ołtarza w wysokości 1620 złotych. W ramach daru ołtarza zostały zakupione: głęboka patena i podstawa pod świecznik ołtarzowy. Bóg zapłać. Dzieci zapraszamy na Biały Tydzień, na Mszę o 18.00 w strojach komunijnych do piątku.
  9. 30 maja będzie Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie kościoła i ołtarzy według dotychczasowych zasad. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w procesji. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach od Pierwszej Komunii. Dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, strażaków do niesienia baldachimu, prosimy o niesienie chorągwi i feretronów. 
  10. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.