1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. W całej diecezji odbywają się zbiórki na rzecz osób potrzebujących. Po Mszach Świętych można złożyć ofiarę, pamiętając o słowach Jezusa:
„Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci najmniejszych – Mnieście uczynili.”
2. We wtorek po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo do św. Antoniego, a w środę – do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W środę o godz. 19.15 – spotkanie Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszam.
4. W środę o godz. 18.45 – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 – Msza Święta z udziałem dzieci klas IV, w ramach przygotowania do rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć książkę „Wędrowcy Światła” – zbiór opowiadań dla dzieci i całych rodzin.
7. W sobotę o godz. 17.30 – różaniec, który poprowadzi Róża Matki Bożej Misyjnej.
8. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie dobro, życzliwość oraz ofiary składane na rzecz parafii. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, pokoju serca i obfitości Bożego błogosławieństwa. Polecamy Was w naszych modlitwach.