1. Trwają nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je po Mszach o 18.00. 
  2. We wtorek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie.
  3. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za organizację Uroczystości Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem osób zaangażowanych w przygotowanie ołtarzy. Bóg zapłać. Dziękujemy również za złożone ofiary na kwiaty zdobiące ołtarze oraz na potrzeby Parafii. Od organizatorów drugiego ołtarza na ul. Krzyszkowickiej 800 zł, od czwartego ołtarza przy kościele 3280 zł, od organizujących dekorację kościoła 300 zł. W intencji organizatorów ołtarzy i ofiarodawców będziemy modlić się na tegorocznych nabożeństwach fatimskich i nowennach. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  4. Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy o godzinie 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy również dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe w strojach komunijnych. W czwartek, na zakończenie Oktawy zapraszamy na Mszę wszystkie dzieci, również te małe na rękach Rodziców. Po Mszy będzie indywidulane błogosławieństwo Dzieci NS.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Również jest to pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 6.40 i 15.30. Dodatkowa Msza o 16.30.
  6. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi róża Św. Jana Pawła II.
  7. W przyszła niedzielę na mszy o 11.00 uroczyste przyjęcie kandydatów do grupy ministranckiej. Zapraszamy również chłopców z klasy III o dołączenia do grupy ministranckiej. Spotkanie dla nich będzie w sobotę po Mszy wieczornej.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.