PN. 3.12.2018 Ks. Proboszcz 16.00 Os. Szymanowskiego 2 nr 1 – 30
PN. 3.12.2018 Ks. Marian 15.00 Os. Chrobrego 20
PN. 3.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Os. Szymanowskiego 7
WT. 4.12.2018 Ks. Proboszcz 16.00 Os. Szymanowskiego 2 nr 31 –  61
WT. 4.12.2018 Ks. Marian 15.00 Os. Chrobrego 22
WT. 4.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Os. Szymanowskiego 8
ŚR. 5.12.2018 Ks. Proboszcz 15.00 Os. Szymanowskiego 4
ŚR. 5.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Os. Szymanowskiego 13,14,15,16
CZ. 6.12.2018 Ks. Proboszcz 15.00 Os. Szymanowskiego 3 nr. 1 – 40
CZ. 6.12.2018 Ks. Marian 14.00 Os. Szymanowskiego 11
SB. 8.12.2018 Ks. Proboszcz 9.30 Ul. Różana, Bl. 54A, 54B
SB. 8.12.2018 Ks. Marian 10.00 Ul. Kasztanowa i domy szeregowe przy Ul. Kasztanowej
SB. 8.12.2018 Ks. Janusz 13.30 Os. Szymanowskiego 18
PN. 10.12.2018 Ks. Proboszcz 16.00 Os. Szymanowskiego 5
PN. 10.12.2018 Ks. Marian 15.00 Os. Chrobrego 24
PN. 10.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Os. Szymanowskiego 17
WT. 11.12.2018 Ks. Proboszcz 16.00 Św. Barbary 56, 54
WT. 11.12.2018 Ks. Marian 15.00 Os. Chrobrego 26
WT. 11.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Ul. Ochota Bl. 2 i 2A
ŚR. 12.12.2018 Ks. Proboszcz 15.00 Ul. Modrzewiowa – Secesja 55, 55 A,C,D
ŚR. 12.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Ul. Ochota Bl. 2B i 2C
CZ. 13.12.2018 Ks. Proboszcz 14.30 Ul. Modrzewiowa – Secesja 55 E,F,G,H
CZ. 13.12.2018 Ks. Marian 14.00 Os. Szymanowskiego 12
PT. 14.12.2018 Ks. Proboszcz 14.00 Ul. Różana Bl. 6 D-M i 6 N-W, 52 K-N, 52 O-U
PT. 14.12.2018 Ks. Marian 15.00 Os. Chrobrego 28
PT. 14.12.2018 Ks. Janusz 19.00 Ul. Św. Barbary, Bl. 40
SB. 15.12.2018 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Różana Bl. 54 C, 54 D, 54 E
SB. 15.12.2018 Ks. Marian 8.30 Ul. Krzyszkowicka, nr. nieparzyste od strony ul. Koszutki do Domu Ludowego
SB. 15.12.2018 Ks. Janusz 14.30 Ul. Ochota 4b – 4r i nowe bloki
PN 17.12.2018 Ks. Proboszcz 15.00 Os. Szymanowskiego 3 nr.41 – 88
PN.17.12.2018 Ks. Marian 15.00 Ul. Chrobrego Bl. 30 i 32
PN.17.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Ul. Św. Barbary Bl. 42, 46,46A, 48B
WT. 18.12.2018 Ks. Marian 15.00 Ul.  Chrobrego Bl. 34 i 36
WT. 18.12.2018 Ks. Janusz 15.00 Ul. Ochota – Domy szeregowe przy bloku 2C
CZ. 27.12.2018 Ks. Proboszcz 9.30 Ul. Kaczeńce
CZ. 27.12.2018 Ks. Marian 9.00 Ul. Krzyszkowicka, nr parzyste do państwa Stopów
CZ. 27.12.2018 Ks. Janusz 9.00 Ul. Św. Barbary
PT. 28.12.2018 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Akacjowa
PT. 28.12.2018 Ks. Marian 8.30 Ul. Krzyszkowicka od P. Kordula do nr. 2 i nr. nieparzyste od 1 do Domu Ludowego
PT. 28.12.2018 Ks. Janusz 8.30 Ul. Ochota
SB. 29.12.2018 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Solna 21 do końca
SB. 29.12.2018 Ks. Marian 8.30 Ul. Grabówki Dolne
SB. 29.12.2018 Ks. Janusz 9.00 Ul. Krakowska
PN. 31.12.2018 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Solna od 1 do 20
PN. 31.12.2018 Ks. Marian 8.30 Ul. Krzystkowicka – blok 17 EFGH, od 11.00 – ul. Podgórska, domy szeregowe
PN. 31.12.2018 Ks. Janusz 8.30 Ul. Św. Kingi
ŚR. 2.01.2019 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Sadowa, nieparzyste do 69 do 1 i parzyste od 2 do kościoła
ŚR. 2.01.2019 Ks. Janusz 9.00

13.00

Ul. Leśna

Domy szeregowe i ul. Magnoliowa

CZ. 3.01.2019 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Sadowa, nr parzyste od kościoła do końca
CZ. 3.01.2019 Ks. Marian 8.30

15.00

Ul. Strzelców Wielickich

Os. Szymanowskiego 19, nr. 1 – 30

CZ. 3.01.2019 Ks. Janusz 19.00 Ul. Kościuszki, nowy blok koło Lidla
PT. 4.01.2019 Ks. Marian 15.00 Os. Szymanowskiego 19, nr. 31 – do końca
SB. 5.01.2018 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Modrzewiowa od lasu do p. Zając
SB. 5.01.2018 Ks. Marian 9.30 Os. Szymanowskiego 10
SB. 5.01.2018 Ks. Janusz 8.30 Ul. Podleśna i Ul. Zacisze
PN. 7.01.2019 Ks. Proboszcz 14.30 Ul. Sadowa, nieparzyste od końca do 75
PN. 7.01.2019 Ks. Marian 15.00 Ul. Chrobrego
PN. 7.01.2019 Ks. Janusz 14.30 Ul. Św. Barbary Bl. 46B, 46C, 46D
WT. 8.01.2019 Ks. Proboszcz 15.00 Ul. Łany
WT. 8.01.2019 Ks. Marian 14.00  Ul. Krzyszkowicka 80 i Bl. ABCDEFG
WT. 8.01.2019 Ks. Janusz 15.00 Ul. Kościuszki Bl. E
ŚR. 9.01.2019 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Modrzewiowa od p. Zając do końca
ŚR. 9.01.2019 Ks. Janusz 14.30 Ul. Bajeczna
CZ. 10.01.2019 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Różana I od 1 do 41
CZ. 10.01.2019 Ks. Marian 9.00 Ul. Podgórska
PT. 11.01.2019 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Różana II od 42 do końca
PT. 11.01.2019 Ks. Marian 14.30 Ul. Mieszka I
SB. 12.01.2019 Ks. Proboszcz 8.30 Ul. Słoneczna i Domy szeregowe
SB. 12.01.2019 Ks. Marian 8.30 Ul. Krzyszkowicka: Domy szeregowe przy Domu Ludowym 5D – 5P i 7F – 7Y
SB. 12.01.2019 Ks. Janusz 8.30 Ul. Kościuszki i Bl. C i D
PN. 14.01.2019 Ks. Proboszcz 15.00 Os. Szymanowskiego 6
PN. 14.01.2019 Ks. Janusz 08.30 Ul. Chabrowa
WT. 15.01.2019 Ks. Proboszcz 15.00 Ul. Parkowa
WT. 15.01.2019 Ks. Janusz 8.30

15.00

Ul. Sobótki

Ul. Jedynaka, Ul. Kopce

SB.26.01.2019 Ks. Janusz 14.30 Ul. Kościuszki Bl. F
PN. 28.01.2019 Ks. Marian 15.00 Ul. Krzyszkowicka 9 B-M, Domy szeregowe
PN. 28.01.2019 Ks. Janusz 15.00 Ul. Krakowska Bl. 14E
WT. 29.01.2019

WT. 29.01.2019

Ks. Marian

Ks. Janusz

16.00

15.00

Ul. Modrzewiowa 59, 59A do końca

Ul. Krakowska Bl. 14F

ŚR. 30.01.2019 Ks. Janusz 15.00 Ul. Krakowska Bl. 14 G