INTENCJE MSZY ŚW. OD 1 do 31 Października

 

Czwartek – 1 X 2020 wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dr. Kościoła

7.00  + Eleonora Rojek – od Bożeny Wańczyk z Gołkowic

18.00  1) + Teresa Dutkiewicz

2) + Józef Florek (Msza Św. Greg. rozpoczęcie)

Piątek – 2 X 2020 wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

7.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

16.30 + Jan Mucha – od Dyrekcji, koleżanek i kolegów z SP4 w Wieliczce

18.00 Aby Świat, który szuka Miłosierdzia Najświętszego Serca Jezusa w związku z trwającą epidemią koronawirusa, z pokorą i modlitwą różańcową  wyprosił jej całkowite opanowanie.

 Sobota – 3 X 2020

7.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

8.00 Wynagradzająca za grzechy obrażające Boga i Matkę Najświętszą

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) za chorych odwiedzanych w miesiącu październiku

2) + Józef Piątoń 6r. śm.

27 Niedziela Zwykła – 4 X 2020

7.00 + zm. z rodziny Odroniów, Witkowskich, Kwaśniowskich, Matusiaków

9.00 1) + Andrzej i Aniela Komperda i ich zm. dzieci

2) o Boże błog. dla rodziny

10.00 rez.

11.00 w 1r. urodzin Bartosza, dziękczynno – błagalna

13.00 + Jan Szydłowski i zm. z rodziny

15.00 + Bogdan Dokuczał

18.00 rez.

20.00 + + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Poniedziałek – 5 X 2020 wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

7.00  1) o Boże błog. i dary Ducha Św. dla Franciszka z ok. imienin

2) + Józef Czulak – od pracowników pompowni

18.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Wtorek – 6 X 2020 

7.00   1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Eleonora Rojek – od Bogumiły i Grzegorza Kuchta z Łososiny Górnej

18.00 rez.

Środa – 7 X 2020 NMP Różańcowej

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Tadeusz Łączkowski – od sąsiadów z roli Ziębówka z Raby Wyżnej, Stanisławy Czyszczoń z rodziną i Piotra Czyszczoń z rodziną oraz Kasi Wojdyły

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Julia, Franciszek mąż, Jan

2) o umiłowanie modlitwy różańcowej przez członków Żywego Różańca i ich rodzin – int. od Róży MB Miłosierdzia

Czwartek – 8 X 2020

7.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

18.00 1) o zdrowie i Boże błog. dla: Eweliny, Jacka, Jasia i Kubusia

2) w 30r. ślubu Jolanty i Janusza z prośbą o Boże błog. i zdrowie oraz opiekę MB

Piątek – 9 X 2020 bł. Wincentego Kadłubka, bp.

7.00  1) + Eleonora Rojek – od Jana Dudek z Łososiny Górnej

2) + Józef Czulak – od rodziny Żądło

18.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Sobota – 10 X 2020

7.00   1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Piotr Wojtaszek – od kręgu Domowego Kościoła

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) rez.

2) + Feliksa(f) Nowak 23r. śm., Andrzej Sobula 6r. śm.

3) + Stefania Nowak

28 Niedziela Zwykła – 11 X 2020

7.00 w 83r. urodzin, z prośbą o Boże błog., zdrowie oraz opiekę MB

9.00 1) + Bogdan Strzępek 18r. śm.

2) + Krzysiu Wójcik 9r.śm.

10.00 + Jadwiga Cyran

11.00 1) w 50r. ślubu Zofii i Edwarda, dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB

2) + Helena Borycka 6r. śm. I zm. z rodzin: Strzeleckich, Jakubowskich, Klimczaków i Boryckich

13.00 + Kazimierz Kostecki 4r. śm.

15.00 + Florian Michaldo 25r.śm., żona Maria, Stanisław Bujak 20r.śm., Aneta Schultz 17r. śm.

18.00 + Franciszka(f) i Sebastian Wiśniowscy

20.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Poniedziałek – 12 X 2020

7.00  1) + Eleonora Rojek – od Marii Krzyściak ze Słopnic

2) + Tadeusz Łączkowski – od Mariana Kurdziel

18.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Wtorek –13 X 2020 bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

 7.00 1)  + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Edward Szeląg i zm. z rodziny

18.00 1) + Antonina Pietrzak 12r. śm.

2) Nabożeństwo Fatimskie:

– w int. Organizatorów i ofiarodawców ołtarzy na Boże Ciało

Środa – 14 X 2020

7.00  1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Józef Czulak – od Zarządu i pracowników P.R.B. REMOBUD

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Tadeusz Łączkowski – od Haliny i Andrzeja Kurdziel z dziećmi

2) + Eleonora Ponisz, miesiąc po śm.

Czwartek –15 IX 2020 św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr. Kościoła

7.00 + Eleonora Rojek – od Anny Mrożek z Tymbarku

18.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Władysław i Irena Piotrowicz, syn Roman

Piątek – 16 X 2020 św. Jadwigi Śląskiej

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Stanisław Sowiński – od brata Pawła z rodziną

 18.00 + Maria i Jan Nowakowie

Sobota – 17 X 2020 św. Ignacego Antiocheńskiego, bp. i męczennika

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Eleonora Rojek – od Barbary i Aleksandra Kurek z Tymbarku

18.00 Msza św. zbiorowa:

+ Stanisław Jania, Stefan i Wiktoria Błaszczyk

29 Niedziela Zwykła – 18 X 2020

7.00 1) + Franciszek Kaczmarczyk

2) + Leszek Paździor

9.00 1) + Czesława(f) Nodzyńska

2) rez.

10.00 + Stanisław Niewiadomski

11.00 + Andrzej Rzeszot 6r. śm., Marianna i Antoni Stelmach, Aleksander Stelmach

13.00 + Łukasz Łukasiński 2r.śm.

15.00 + Apolonia i Tadeusz Grabowscy

18.00 + Małgorzata Suwalska

20.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Poniedziałek – 19 X 2020

7.00 1) + Tadeusz Łączkowski – od Jacka Orzechowskiego z rodziną

 2) + Józef Czulak – od chłopaków z Brygady Remontowo – Budowlanej

18.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Wtorek – 20 X 2020 Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Eleonora Rojek – od Zofii Mrózek z Podłopienia

18.00 + Urszula Dębowska z ok. imienin

Środa – 21 X 2020

7.00  1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Stanisław Sowiński – od cioci Zosi i kuzynki Barbary z rodziną

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Józef Czulak – od Kierownictwa i pracowników Zakładu Wielkie Piece i Stalowni

2) + Marek Dobrowolski 1r. śm. o przyjęcie do Królestwa Niebieskiego

Czwartek – 22 X 2020 wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00 + Eleonora Rojek – od Anny i Zygmunta Mrózek z Limanowej

18.00  1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Stefan Ozga, Józefa(f) i Stefan Kowal

Piątek – 23 X 2020

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Maria Bakalska 80r. śm., Stefania i Wojciech Bakalscy

 18.00 + Eleonora Rojek – od wnuków Moniki i Radka

Sobota – 24 X 2020

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Józef Czulak – od koleżanek i kolegów z Zakładu Stalownia

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Tadeusz Łączkowski – od sąsiadów z roli Ziębówka z Raby Wyżnej, Stanisławy Czyszczoń z rodziną i Piotra Czyszczoń z rodziną oraz Kasi Wojdyły

2) + Helena i Władysław Lidwin

3) + Maria i Franciszek Lidwin

30 Niedziela Zwykła – 25 X 2020

7.00 rez.

9.00 w 80r. urodzin Tadeusza Sapały oraz z ok. imienin, dziękczynna z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB

10.00 W 20r. ślubu Marzeny i Tomasza

11.00 1) + Jan i Stanisława(f) Wąsik, córka Alicja

2) rez.

13.00 w 33r. ślubu Iwony i Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze błog. i opiekę MB dla rodziny

15.00 + Halina Suchecka 1r. śm.

18.00 W int. Bartłomiej Bożek z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB

20.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Poniedziałek – 26 X 2020

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Edward Figarski 5r.śm. – od rodziny Powroźników

18.00 + Aleksander Dębowski i jego rodzice

Wtorek – 27 X 2020

 7.00 1)+ Eleonora Rojek – od rodziny Sporyszów

2) + Elżbieta Sosin 3r. śm.

18.00 + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

Środa – 28 X 2020 Święto św. apostołów Szymona i Judy

7.00  1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Józef Czulak – od Tadeusza z rodziną

18.00 Msza św. zbiorowa:

Czwartek – 29 X 2020

7.00 + Eleonora Rojek – od sąsiadów Suwula

18.00  1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Ryszard Karol Balachowski

Piątek – 30 X 2020

7.00 1) + Józef Florek (Msza Św. Greg.)

2) + Tadeusz Łączkowski – od Józefa Orzechowskiego z rodziną

 18.00 rez.

Sobota – 31 X 2020

7.00 1) + Eleonora Rojek- od rodziny Wiśniowskich

2) rez.

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) W 60r. urodzin Kazimiery z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o błog. Boże i zdrowie – od dzieci, wnuków i wnuczek

2) + Florentyna i Zygmunt Wawrzyk

3) + Stanisław Sowińskich – od sąsiadów rodziny Kowali