INTENCJE MSZY ŚW. 1.06.2020 – 20.06.2020

Poniedziałek – 1 VI 2020 święto NMP, Matki Kościoła

7.00  1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg. rozpoczęcie)

2) + Zenona(f) Tecław – od rodziny Ptak i Hudoba

18.00 O Bożą opiekę i Dary Ducha Św. dla dzieci i dzieci chrzestnych

Wtorek – 2 VI 2020 

7.00   1) + Felicjan Gawlik – od Róży MB Loretańskiej

2) + Kinga Wilińska – od Jolanty i Krzysztofa Frey

18.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

Środa – 3 VI 2020 wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Kunegunda, Wiktor i Maria Duchnik

18.00 Msza św. nowennowa:

1) + Leszek Paździor z ok. imienin

2) o łaskę żywej wiary dla Sławomira i jego rodziców

Czwartek – 4 VI 2020 święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00  rez.

18.00  1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + zm. z rodzin Świegut i Ogorzałek

Piątek – 5 VI 2020

7.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

16.30 rez.

18.00 Aby Najświętsze Serce Jezusa w setną rocznicę poświecenia całego Narodu polskiego, Sercu Bożemu obdarzyło naszą Ojczyznę, Parafię i wszystkich Polaków swoim błog. i potrzebnymi łaskami.

 Sobota – 6 VI 2020

7.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

8.00 wynagradzająca z grzechy przeciw macierzyństwu NMP – od Róży MB Fatimskiej

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) Za chorych odwiedzanych w miesiącu czerwcu

2) o Boże błog. dla nowonarodzonych wnuków

10 Niedziela Zwykła – 7 VI 2020

6.30 + Z rodziny Odroniów, Witkowskich, Kwaśniowskich, Matusiaków

8.00 + Wiesław Data – od Bożeny

9.00 1) o Boże błog. dla małżonków Marii i Witolda z podziękowaniem za opiekę MB Łaskawej

2) + Tadeusz i Michalina Dyna

10.00 + Eleonora Rojek  – od córki Teresy z mężem

11.00 1) + Helena i Władysław

2) + Małgorzata Zawadzka 2r. śm.

13.00 1) + Halina i Gabriel Patrzałek, Krzysztof Szczurek

2) Dziękczynna w 26r. święceń ks. Krzysztofa

15.00 + Bogdan Dokuczał

18.00 + rodziców: Helenę i Ludwika Panek

20.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

Poniedziałek – 8 VI 2020 wspomnienie św. Jadwigi, królowej

7.00  1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Zenona(f) Tecław – od Łukasza z rodziną

18.00 rez.

Wtorek – 9 VI 2020 

7.00   1) + Felicjan Gawlik – od Marii i Jacka Laszczyk

2) + Krystyna Bochon – Lubas

18.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

Środa – 10 VI 2020

7.00 1) + + Zenona(f) Tecław – od Haliny i Tadeusza Gita

2) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

18.00 Msza św. nowennowa:

1) + Halina i Barbara Padło

2) + Robert Surówka – od rodziny Łysoniów i Pustelników

3) + w 13r. ślubu Alicji i Dominika z prośbą o Boże. błog. potrzebne łaski i Dary Ducha Św.

Czwartek – 11 VI 2020 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała)

6.30 + zm. z rodziny Bodziochów

8.00 + Eleonora Rojek – od córki Barbary z mężem

9.00 1) + Maria Szczurowska – int. Od IV ołtarza

2) rez.

11.00 1) + w 75 r. urodzin Jana, dziękczynna z prośbą o dalsze błog. dla całej rodziny

2) + Jan Siuda – od siostry Marii z rodziną

13.00 rez.

15.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

18.00 + Józef i Genowefa Paździor, Zenon Krzyżak

20.00 + Felicjan Gawlik – od siostry Elżbiety z mężem i rodziną

Piątek – 12 VI 2020 wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika

7.00  1) + Stanisław i Agnieszka Pyrczak

2) + Michalina Iskra – od rodziny Magdów

18.00+ Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

Sobota – 13 VI 2020 wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

7.00   1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Jan Siuda – od siostrzenicy Joli

18.00 Msza św. zbiorowa:

11 Niedziela Zwykła – 14 VI 2020

6.30 + zm. z rodzin Suchoniów, Urygów i Jaglarzów

8.00 + Józefa(f) Migas i Kazimierz Solarz

9.00 1) + Józef Woźniak 3r. śm. jego rodzice Franciszek i Karolina

2) + Krystyna Konieczna

10.00 + Eleonora Rojek – od córki Marii Michalczyk

11.00 1) + Adam Batko

2) w 8r. urodzin Klaudii, dziękczynna z prośba o Boże błog.

13.00 + Stefan Kupiec

15.00 w 5 r. ślubu Eweliny i Jacka z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB

18.00 + Wiesław Bobek z ok. imienin

20.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

 Poniedziałek – 15 VI 2020

7.00  1) + Kinga Wilińska- od rodziny Mikułów

2) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

18.00 + Zenona(f) Tecław

Wtorek –16 VI 2020

 7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Felicjan Gawlik – od współpracowników syna Bogdana z firmy HYDROSOLAR

18.00 + Władysław, Feliksa(f), Zarębscy, córka Alicja

Środa – 17 VI 2020 wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7.00  1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Zenona Tecław(f) – od Barbary i Leszka Chmielowskich z dziećmi

18.00 Msza św. nowennowa:

1) o Boże błog. i zdrowie dla Zofii i całej rodziny

2) + Elżbieta i Aleksander Szymski

3) + Jan i Zofia Duda 10r. śm.

4) + Stefan Kisielowski

Czwartek –18 VI 2020

7.00 + Felicjan Gawlik – od Róży MB Nieustającej Pomocy

18.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Jan i Aniela Gawlik

Piątek – 19 VI 2020 Uroczystość NSPJ

7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Michalina Iskra – od rodziny Rymarczyków i Bołdaków

 18.00 1) + Maria i Władysław Kosteccy, synowie Kazimierz i Tadeusz

2) Aby Serce Pana Jezusa w dniu Swojego Święta, obdarzyło Członków Straży Honorowej i Ich rodzin łaskami zdrowia, pokoju i błogosławieństwa na każdy dzień życia

Sobota – 20 VI 2020 wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) rez.

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Paulina Kaczmarczyk

12 Niedziela Zwykła – 21 VI 2020

6.30 + Wanda i Franciszek Zapalscy 40r. śm.

8.00 + Augustyn Strzępek z Synem Bogdanem

9.00 + Franciszek Maćkowski, Katarzyna, Zbigniew i Ignacy

10.00 w 16 rocznicę ślubu Anny i Macieja

11.00 1) + Marian Kłapa, jego rodzice, bracia i rodzina

2) + Władysław Michalik

13.00 1) w 1r. urodzin Zuzanny, dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB

2) rez.

15.00 + Maria Michaldo 33r. śm. jej mąż Florian, Józefa(f) Pycińska, mąż Karol

18.00  rez.

20.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

 Poniedziałek – 22 VI 2020

7.00 1) + Zenona(f) Tecław – od rodziny Ptak i Hudoba

 2) + Kinga Wilińska – od Stanisława Cholewa z rodziną

18.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

 

Wtorek – 23 VI 2020

7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Michał Iskra – od rodziny Suchoniów

18.00 Dziękczynna z prośba o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski dla Renaty i Krzysztofa

Środa – 24 VI 2020 Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

7.00  1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) rez.

18.00 Msza św. nowennowa:

Czwartek – 25 VI 2020

7.00 + Zenona(f) Tecław – od wnuków Adama i Maksymiliana

18.00  1) + Barbara i Jan Majchrowscy

2) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

Piątek – 26 VI 2020

7.00 1) + Antonina i Tadeusz Kucharscy, Elżbieta Strzelecka

2) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

 18.00 + Stanisław Kowalczyk 3r.śm

Sobota – 27 VI 2020

7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) + Józef Rozwadowski z ok. urodzin

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Maria i Florian Michaldo

2) + Anna Łysik 20r. śm.

3) + Urszula Eremberg oraz jej rodzice Zofia i Władysław

4) o łaskę żywej wiary dla Sławomira i jego rodziców

13 Niedziela Zwykła – 28 VI 2020

6.30 o Boże błog. i zdrowie dla Jana

8.00 1) + Stefania Janiszewska, jej mąż Maciej

2) + Jan Mucha – od Dyrekcji, Koleżanek i Kolegów SP4 w Wieliczce

9.00 + Janina Kmiecik

10.00 w int. Katarzyny i Tomasza w 15r. ślubu i 5r. urodzin Jerzego, dziękczynno – błagalna

11.00 + Piotr Luraniec i Felicjan Gawlik – od rodziny Luraniec

13.00 + Władysław Rojek, córka Halina Bomba, Jan Olszyński

15.00 rez.

18.00 + Helena i Władysław Mieszaniec

20.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

Poniedziałek – 29 VI 2020 Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7.00 1) + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)

2) w 70r. urodzin Henryka i Marii, dziękczynno – błagalna

18.00 + Anna i Antoni Bartyzel

Wtorek – 30 VI 2020

7.00  w int. Petrony Mendoza z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB

18.00 + Krzysztof Rojewski (Msza Św. greg.)