INTENCJE MSZY ŚW. OD 2 LISTOPADA DO 30 LISTOPADA

Sobota – 2 XI 2019 Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny)

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + + zmarłych z rodziny Dzido i Bała

8.00 wynagradzająca grzechy przeciw dziewictwu Matki Bożej  – od Róży MB Fatimskiej

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Józef Paździor – od sąsiada Leszka Widomskiego

2) + Józef Sosin 1r. śm.

3) + Jan i Helena Michalik oraz dusze w czyśćcu cierpiące

4) + Stanisław i Stanisława Kowal 30r. śm.

5) + Krzysztof Rojewski

Niedziela – 3 XI 2019

7.00  + zm. z rodziny Odroniów, Witkowskich, Kwaśniowskich, Matusiaków

 9.00 1) + Feliks Kaczmarczyk

2) + Rafał Wiśnowski – od żony z dziećmi

11.00 1) w 9r. urodzin Piotra z prośbą o dobre przygotowanie do I Komunii Św.

2) + Józef Paździor – od syna Andrzeja z żoną Jolantą

13.00 + Jan Mrugała – od rodziny Gadocha

15.00 + Tadeusz Chmura z ok. imienin

18.00 + Władysław Murzynowski, Mieczysław  Lenart – od Anny Mąsior

 20.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

Poniedziałek 4 XI 2019 Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bp.

7.00 1)  + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2)  + Maria i Józef Sutkowscy

18.00 + Karol Majchrowski

Wtorek – 5 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Józef Paździor – od rodziny  Sendów z Łazan

 18.00 + Mieczysław Kotula – od rodziny Cholewów z Gniazdowic

Środa – 6 XI 2019

7.00  1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2)  + Józef Kozioł – od Anny Wiater z rodziną

18.00  + Aleksandrę  w r. śm.

Czwartek – 7 XI 2019

7.00 1) + Elżbieta Orłowska – Trojan – od Swatów z Wadowic

2) + Jan Siuda – od pracowników firmy „Serwent”

18.00. + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

Piątek – 8 XI 2019

7.00 1)  +Rafał Wiśniowski – od Eweliny i Krzysztofa Duda z rodziną

2) + Zofia i Zenon Witczyk, Stanisław Chojnowski

12.00 W int. 120-lecia S.P. 4

18.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

Sobota – 9 XI 2019 Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej  

7.00  1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) +Elżbieta Orłowska-Trojan – od Chrześniaka Tomasza z rodziną

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Danuta Dadej r. śm.

Niedziela – 10 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2)  + Janina Wywiał 10r. śm.

9.00  1) + Tadeuszę i Walentego Dokuczał

2) + Leon Firlej

11.00 1) + Stanisław Kaczor  z okazji imienin

2) + Elżbieta,  Stanisław, Franciszka Schmidt, Krzysztof Gębala,  jego rodzice, Antoni Rusek, Aniela i jej mąż

13.00 + Marcin Dębowski, Wacław Sobelga

15.00 1) rez.

2) Dziękczynno-błagalna w 40r. ślubu Marii i Jana Satora

18.00 + Stanisława i Julian Gąstoł, rodzice, syn Henryk

20.00 + Stefan Grabek

 Poniedziałek – 11 XI 2019 Wspomnienie św. Marcina z Tours, bp.

7.00 1) + Józef Kozioł – od Elżbiety i Mieczysława Burkowicz

2) W 18r. ur. Dominika z prośbą o Boże błog., zdrowie i Dary Ducha Św. w dorosłym życiu

9.00 Za Ojczyznę

18.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

Wtorek – 12 XI 2019 Wspomnienie św. Jozafata, bp. i męczennika.

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Elżbieta Orłowska-Trojan – od kuzynki Gosi z rodziną

18.00 + Józef i Genowefa Paździor, Zenon Krzyżak

Środa – 13 XI 2019 Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

7.00 1) + Monika i Stanisław Długosz

2) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

 18.00 + Stefan Strzelecki  74r. śm., Stefania żona, wnuk Grzegorz

Czwartek – 14 XI 2019

7.00 1) + Józef Kozioł – od Doroty i Grzegorza z rodziną

2) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

18.00 + Zofia i Kazimierz  Żmuda

Piątek – 15 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Jan Siuda – od Krzysztofa, Beaty, Asi i Zuzi Węglarz

18.00 + Bronisław Wilkołek 30r. śm.

 Sobota – 16 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Elżbieta Orłowska-Trojan – od wnuków Stasia i Bartusia

11.00 Za zm. kapłanów

18.00 Msza św. zbiorowa:

Niedziela – 17 XI 2019

7.00 1) W 59r. ślubu, dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i Matki Najświętszej.

9.00 1) + Andrzej Rzeszot, rodzice, Mariann i Antoni Stelmach, Aleksander Stelmach

2) W 1r. ur. Amelii Walczak z prośbą Boże błog. i zdrowie oraz opiekę MB dla całej rodziny

11.00  1) + Władysław i Helena  Mieszaniec

2)  + Józef Paździor – od rodziny Mrugałów

13.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

15.00 + Stefania Gach w 21r. śm., mąż Jan, syn Tadeusz, synowa Cecylia, wnuczka Aneta, Stanisław Niedźwiecki i Stanisław Szewc

18.00 + Albin Jaworski w 25r. śm., żona Helena

20.00 Dziękczynna za szczęśliwą operację i przywrócenie życia oraz zdrowia.  

Poniedziałek – 18 XI 2019 Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

7.00  1)  + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Józef Kozioł – od Tadeusza Kasprzyk z rodziną

18.00 + Henryk Oprych – żony Lucyny

Wtorek – 19 XI 2019 Wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy

7.00  1) + Rafał Wiśniowski – od Angeliki i Krzysztofa Więsek z rodziną oraz teściów

2) + Franciszek Mielec w 9r. śm.

18.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

Środa – 20 XI 2019 Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Jan Siuda – od koleżanek i kolegów Muzeum Narodowego w Krakowie

18.00 + Władysław Baracz

Czwartek – 21 XI 2019 Wspomnienie Ofiarowania NMP

7.00 1) + Henryk Oprych – od rodziny Kuklów z Wieńca

2) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

18.00 O Boże błog., zdrowie i opiekę MB oraz Dary Ducha Św. dla ks. Janusza – int. od Róży MB Miłosierdzia

Piątek – 22 XI 2019 Wspomnienie  św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Rafał Wiśniowski – od Cioci Danuty

3) + Kazimierz Oprych z rodzicami, Helena i Tadeusz Zapalscy, Stanisław i Stanisława Puzio

18.00 + Józef Paździor – od rodziny Lizaków

 Sobota – 23 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2)  + Józef Kozioł – od sąsiadów

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Henryk Oprych – od córki Joanny z mężem i rodziną

2) + Janusz Suchan

3) + Zygmunt Wyrębski, Janusz Luzar – od rodziny

4) + Zofia i Zdzisław Cieślikowscy

Niedziela – 24 XI 2019 Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

9.00 1) + Łucja Góralczyk – od synów z rodzinami

2) Aby Najświętsze Serce Jezusa obdarzało ks. Proboszcza Andrzeja Klimarę swoim pokojem, miłością, a Duch Św. prowadził go Swoja mądrością i  umacniał Swoją siłą z okazji imienin od Straży Honorowej SPJ

11.00 1) + Pelagia, Jan Konstanty, Michał

2)  + Marcin Dębowski w 14r. śm.

13.00 + Ireneusz Bujak 1r. śm. oraz Marianna i Stanisława

15.00 1) + Małgorzata Suwalska

2)  Dziękczynna  w 50r. ślubu Michaliny i Leszka z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o błog. Boże i wstawiennictwo M. Najświętszej – od córek z mężami oraz wnukami.

18.00  + Helena i Ludwik Panek 20r. śm.

20.00  rez.

Poniedziałek – 25 XI 2019

7.00  1) + Rafał Wiśniowski – od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego w Krakowie, Inspektora Rafała Leśniaka

2) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

18.00 + Józef Paździor – od siostry Marii z rodziną

Wtorek –26 XI 2019

 7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Maria Sosin – rodziny Wąsik

 18.00 + Henryk Oprych – córki Bożeny z mężem i dziećmi

Środa – 27 XI 2019

7.00 1) + Jan Siuda – od Jerzego Czop z rodziną

2) + Ewa Rękas – od rodziny Florków

18.00 + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

 Czwartek – 28 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Rafał Wiśniowski – od sióstr Serafitek z Krakowa

18.00 + Józef Paździor – od siostry Stanisławy z rodziną

Piątek – 29 XI 2019

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Henryk Oprych – od Staszka Grochala z rodziną z Dąbrowy Górniczej

 18.00 1) rez.

2) O Boże błog. i nieustanną opiekę MB oraz Dary Ducha Św., zdrowie dla ks. Proboszcza z okazji imienin od Róży MB Miłosierdzia.

Sobota – 30 XI 2019 Święto św. Andrzeja, apostoła

7.00 1) + Stefania Turecka (Msza Św. Greg.)

2) + Rafał Wiśniowski – od sąsiadów Krawczyków z rodziną

18.00 Msza św. zbiorowa:

1) + Anna Ochońska-Oprocha z okazji ur.

2) Dziękczynno-błagalna w int. ks. Proboszcza z okazji imienin od Margaretki

3) Z okazji imienin o Boże błog. i opiekę Patronki dla Barbary