PROBOSZCZOWIE PARAFII:

  • Jan Cieślik – 3 lipca 1983 r. do 9 listopada 1985 r.
  • Andrzej Wąchała – 10 listopada 1985 r. do 26 czerwca 1993 r.
  • Rafał Domagała – 27 czerwca 1993 r. do 19 sierpnia 2003 r.
  • Wiesław Popielarczyk – wrzesień 2003 r. do 30 czerwca 2018 r.
  • Andrzej Klimara – 1 lipca 2018

WIKARIUSZE:

  • Zdzisław Zięba – sierpień 2003 r. do sierpień 2007 r.
  • Piotr Wróbel – sierpień 2007 r. do sierpień 2010 r.
  • Rafał Wilkołek (praktyka diakońska) – wrzesień 2008 r. do czerwiec 2009 r.
  • Bartłomiej Bartosik (praktyka diakońska) – wrzesień 2009 r. do czerwiec 2010 r.
  • Łukasz Wielocha – sierpień 2010 do sierpień 2014
  • Artur Gielata (praktyka diakońska) – wrzesień 2010 r. do czerwiec 2011 r.
  • Józef Habina (praktyka diakońska) – wrzesień 2011 do czerwiec 2012
  • Wiesław Gibas – 2013 r.
  • Marian Giza – wrzesień 2013 r.
  • Sławomir Głuszek – wrzesień 2014 do wrzesień 2017
  • ks. Janusz Pasternak – wrzesień 2017