1. Dzisiaj po Mszach wystawienie NS i adoracja. Przed kościołem zbiórka na rzecz odnowy jubileuszowego krzyża i budowy skweru niepodległości. Zbiórka prowadzona jest przez społeczny komitet organizacji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.
 2. Jutro rozpoczęcie Roku Szkolnego. Na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci i młodzież z klas od 4-8. Natomiast na godzinę 10.00 dzieci z klas od 0- 3. Zapraszamy również Rodziców i Nauczycieli.
 3. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego w środę do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek do Chrystusa Najwyższego Kapłana.
 4. W czwartek od godziny 17.15 spowiedź. W piątek spowiedź od 17.00. Na Mszę św. o godzinie 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania. Sakrament Bierzmowania w naszej Parafii będzie 29 września, w sobotę o godzinie 10.00. Udzieli go ks. Bp Damian Muskus.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rady Duszpasterskiej. Zapraszamy na plebanię.
 6. Do chorych udamy się w najbliższą sobotę od godziny 9.00. Od października będzie to pierwsza sobota miesiąca. Zmiana ta podyktowana jest układem katechezy w szkole.
 7. W sobotę o godz. 17.30 różaniec odmawia Róża p. Anny Wawrzkiewicz.
 8. Trwają zapisy na wyjazd do Częstochowy. Będzie to parafialna pielgrzymka. Skorzystajmy z tej możliwości. Zabierzmy dzieci. Wybierzmy się z rodzinami. Jest to niepowtarzalna okazja modlitwy w kaplicy cudownego obrazu. Tak wiele mamy spraw do przemyślenia, do przemodlenia… Zapisy w zakrystii.  Wyjazd w piątek 14 września o godzinie 18.00.
 9. W tym tygodniu ukaże się kolejny numer naszego biuletynu parafialnego. Będzie on nosił tytuł „Słowo Pawła”. Zmienił się tytuł, szata graficzna i objętość pisma. Ministranci dostarczą gazetę do naszych domów. Zapraszamy do lektury. Kto będzie chciał wesprzeć to pismo dobrowolną ofiarą może to uczynić na tacę podczas Mszy św.
 10. Już dzisiaj dzieci po Mszy św. mogą zabrać „Ziarno” – karteczkę z tekstem Ewangelii i rebusami. Na zakończenie roku szkolnego dzieci, które nazbierają największą ilość wypełnionych „Ziaren” zostaną nagrodzone.
 11. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dr hab. Roberta Nęcka. Ks. Robert był długoletnim Rzecznikiem Prasowym Archidiecezji Krakowskiej obecnie pracuje na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Jest wykładowcą i szefem katedry Edukacji Medialnej. Na miarę swoich możliwości będzie posługiwał w naszej wspólnocie poprzez modlitwę, głoszenie Słowa Bożego i sprawowanie sakramentu pokuty.
 12. Bóg zapałać za ofiary na cele materialne Kościoła. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Prosimy w tym tygodniu o sprzątanie kościoła mieszkańców os. Szymanowskiego blok 7. Sprzątanie w sobotę o godzinie 9.00.
 13. Proszono nas o przekazanie zaproszenia na Dni Krzyszkowic. Odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. W programie obchodów również w niedzielę o 11.00 Msza św. – dziękczynna za zbiory. Szczegóły na plakatach.
 14. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia z zapewnieniem o modlitwie.