1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego w środę do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez kobiety. W sobotę o godz. 17.30 różaniec.  Prowadzi go Róża p. Ewy Kaszowskiej.
 2. W środę po Mszy wieczornej spotkanie z Rodzicami Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
 3. W najbliższy piątek, 14 września o 18.00 wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy. Wyjazd z parkingu przy kościele.
  Program czuwania:
  21.00 Apel Jasnogórski
  21.30 Godzina Miłosierdzia
  23.00 Różaniec
  24.00 Msza św. Po Mszy św. powrót.
  Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 liturgia dzieci w ramach przygotowania do I Komunii. Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami. Po Mszy św. krótkie spotkanie z Rodzicami.
 5. Dzieci po Mszy św. mogą zabrać „Ziarno” – karteczkę z tekstem Ewangelii i rebusami. Na końcu roku szkolnego dzieci, które nazbierają największą ilość wypełnionych „Ziaren” zostaną nagrodzone.
 6. Bóg zapałać za ofiary na cele materialne Kościoła. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Prosimy w tym tygodniu o sprzątanie kościoła mieszkańców os. Szymanowskiego blok 8. Sprzątanie w sobotę o godzinie 9.00.
 7. Jednym z najważniejszych obszarów duszpasterstwa jest troska o ludzi chorych i w podeszłym wieku. Ten obowiązek spoczywa na Parafii i osobach bezpośrednio opiekującymi się ludźmi chorymi i starszymi. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii takich osób, by można było do nich iść z posługą sakramentalną. W pierwszą sobotę miesiąca może przyjść Kapłan a w każdą niedzielę Szafarz z Komunią św. Przyniesienie Komunii to przyjście Chrystusa, pokarmu życia. Nic nie trzeba przygotowywać, tylko serce, stół i świecę. Szafarz przychodzący w niedzielę zawsze wcześniej zatelefonuje. Opiekujących się chorymi i starszymi prosimy o pomoc i współpracę.
 8. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia z zapewnieniem o modlitwie.