1. Bardzo dziękujemy Rodzicom Dzieci za włączenie się przygotowanie wczorajszej uroczystości Pierwszej Komunii, za wystrój kościoła, za umycie okien oraz za dar ołtarza. Na konto Parafii wpłynęło 8300 zł. Planowany jest zakup nowej ambonki – miejsca przewodniczenia i świecznika wotywnego do ołtarza MB Nieustającej Pomocy. Po ustawieniu w kościele planowanych darów od Rodziców Pierwszokomunijnych zostaną przedstawiane szczegóły. Bóg zapłać. Dziękuję też za piękną oprawę muzyczną wczorajszych uroczystości naszemu zespołowi pod kierownictwem p. Pawła Piotrowskiego, dziękuję Księżom wikariuszom za włączenie się w uroczystość, p. kościelnemu za pomoc. Bóg zapłać. 
  2. Dzisiaj rozpoczął się Biały Tydzień. Msza św. dla dzieci z klasy III A,B o 11.00, III C,D o 10.00 a III E,F o 9.00. Prosimy by dzieci przychodziły w strojach komunijnych na Msze wieczorną w do piątku.
  3. Trwają nabożeństwa majowe. Majówki odprawiamy zawsze po Mszy o 18.00. Starajmy się włączać w tę piękną formę modlitwy wraz z Matką Najświętszą.
  4. We wtorek wieczorem nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża MB Loretańskiej. Zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk.
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.