1. Jutro o 18.00 nabożeństwo fatimskie. Msza św. połączona z różańcem fatimskim. Zapraszamy do wspólnej fatimskiej modlitwy.
  2. We wtorek wieczorem nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W środę od 16.30 możliwość spowiedzi przed ur. Bożego Ciała. Na tę spowiedź zapraszamy również dzieci z klas III. Będzie to ich druga spowiedź.
  4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 9.00. Prosimy o przygotowanie kościoła i ołtarzy według dotychczasowych zasad. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach od Pierwszej Komunii. Dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, strażaków i rycerzy Św. Jana Pawła II do niesienia baldachimu, prosimy o niesienie chorągwi i feretronów. Nich ta procesja będzie naszym wielkim dziękczynieniem za dar Eucharystii. Po procesji Msza święta. 
  5. W czwartek o 19.00 na Rynku w Wieliczce koncert „Solne Uwielbienie”. Organizatorzy zapraszają.
  6. Od piątku oktawa Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy o godzinie 18.00
  7. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża Misyjna. Zelatorka p. Izabella Galon.
  8. Bóg zapłać za złożone dary dla Ukrainy. Zostały one przekazane Misjonarzom Oblatom, którzy mają swe placówki na terenie Ukrainy.
  9. Dzisiaj można nabyć miód i wyroby pszczelarskie od rodzimych producentów.
  10. (10.00, 11.00) Przed kościołem harcerze organizują kiermasz ciast. Dochód przeznaczony jest na potrzeby Podkrakowskiego Hufca Harcerzy Rzeczpospolitej.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia – opieki MB. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.