1. We wtorek na Mszy o 18.00 nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. We czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. O 17.00 – (ze względu na ograniczenia sanitarne), wystawienie NS i nieszpory połączone z Mszą św. dziękczynną za miniony rok kalendarzowy.
  3. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  4. W sobotę o godzinie 7.30 wystawienie NS i nabożeństwo wynagradzające. Najpierw Różaniec prowadzony przez Różę p. Marii Wenzela a o 8.00 Msza św. O 17.30 różaniec poprowadzi Róża MB Miłosierdzia p. Izabelli Galon
  5. W najbliższą sobotę nie planujemy wyjazdu do chorych (była wizyta przed świętami) ale gdyby komuś zależało to prosimy o zgłoszenie w zakrystii. 
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Z rozprowadzanych opłatków zebraliśmy sumę 19200 złotych. Bóg zapłać.
  7. W zakrystii można nabyć piękny album polecany przez naszą Archidiecezje pt. „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej”. W wydaniu można znaleźć pięknie ilustrowane i zaprezentowane kościoły dekanatów: Dobczyce, Mogilany, Myślenice, Niegowić, Niepołomice, Wawrzeńczyce, Wieliczka Wschód i Wieliczka Zachód. 4 strony w albumie poświęcone są naszej Parafii. Zachęcamy do nabycia tego wyjątkowego albumu. Cena 80 złotych.
  8. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy im wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.