1. Dzieci mogą przynosić jeszcze plansze z konkursu różańcowego do środy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, będzie 21 listopada po Mszy o 11.00.
  2. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek, 11 listopada Narodowy Dzień Niepodległości. O godzinie 9.00 będzie dodatkowa Msza św. w intencji Ojczyzny. Będziemy dziękować za wolność i niepodległość oraz modlić się w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Zapraszamy również wszystkie poczty sztandarowe. Po Mszy nastąpi uroczyste złożenie kwiatów przy krzyżu obok szkoły.
  4. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi róża św. Jana Pawła II, zelatorka p. Honorata Tuleja.
  5. W przyszłą niedzielę wypada światowy dzień człowieka ubogiego. W tym dniu Caritas naszej archidiecezji organizuje zbiórkę do puszek na rzecz potrzebujących. Możliwość włączenia się w tę inicjatywę będzie przy wyjściach z kościoła po Mszach św.
  6. W przyszła niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci z klas III z rodzicami. Podczas Mszy zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki. Po Mszy koncert patriotyczny w wykonaniu naszego dziecięco-młodzieżowego zespołu wokalno-muzycznego. Zapraszamy.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.