1. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. We wtorek o 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Szafarzy. Serdecznie zapraszam na plebanię.
  3. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi róża MB NP, Zelatorka p. Łucja Florek.
  4. Tydzień temu w składce do puszek na ludzi ubogich i potrzebujących zebraliśmy sumę 5200 złotych. Bóg zapłać. 
  5. Od początku grudnia planujemy rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej. Szczegółowy program w najbliższym czasie pojawi się na stronie Parafii oraz zostanie dostarczony przez Przedstawicieli Parafii wraz z opłatkami i kalendarzem na 2022 rok do mieszkań.
  6. 5 grudnia po Mszy o 11.00 planowana jest w naszej Parafii wizyta św. Mikołaja. Zainteresowani rodzice mogą spotkać się z Mikołajem przed Mszą świętą o 11.00 w pokoju dziecięcym – po lewej stronie ołtarza i tam przynieść swoje instrukcje. Święty Mikołaj przekaże te instrukcje Dzieciom.
  7. Planowana wizyta duszpasterska jest formą spotkania Księdza z Rodziną. Jest to wspólna modlitwa, błogosławieństwo rodziny i mieszkania, a w przypadku nowych rodzin poświęcenia mieszkania i zapisu do Parafii.
  8. Od poniedziałku planujemy remont górnego parkingu. Zjazd na ulicę Jaśminową będzie przebudowany ze względu na duże nachylenie. Niektóre samochody nie mogą tam zjechać, bo ocierają zderzakami o asfalt. Również poprawiona będzie nawierzchnia całości, tak by móc suchą nogą wychodzić z samochodu bez względu na aurę. Prace planowane są do środy. Proszę więc by nie stawiać tam w te dni samochodów.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.